Stripsy FRoSTA – panierowane filety z kurczaka

Gru 6, 2012 przez

Stripsy FRoSTA – panierowane filety z kurczaka

Marka FRoSTA rozszerza kategorię produktów z kurczaka o Stripsy. Kawałki filetów z piersi kurczaka w pikantnej panierce to gwarancja naturalnego smaku gotowa w kilkanaście minut. Nowość jest dostępna w tradycyjnym i nowoczesnym kanale sprzedaży od listopada br.

FRoSTA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom koneserów smaku kurczaka. Marka wprowadziła do oferty Stripsy – soczyste, pikantne, otoczone chrupiącą panierką, wysokiej jakości filety z piersi kurczaka. To produkt, który sprawdzi się zarówno, jako samodzielna przekąska, jak i główny element obiadu.

Przygotowanie Stripsów marki FRoSTA jest bardzo proste i nie wymaga używania tłuszczu. Do ich upieczenia w piekarniku, wystarczy jedynie 11 minut. Panierowane filety z kurczaka, docenią osoby zapracowane, wszyscy ceniący naturalny smak posiłków oraz szybkość ich przygotowania.

Charakterystyczna szata graficzna opakowania Stripsów, silnie eksponuje produkt, wyróżniając go na tle konkurencji. Na kartoniku znajdują się informacje o czasie i sposobie przygotowania produktu, czytelna lista składników oraz komunikaty podkreślające naturalny charakter produktu. FRoSTA w ofercie, oprócz Stripsów, posiada takie produkty z kurczaka, jak  Wingsy i Chickensy.

FRoSTA gwarantuje 100% naturalnego smaku. Wszystkie produkty marki nie zawierają wzmacniaczy smaku, barwników, aromatów, tłuszczów utwardzonych, skrobi modyfikowanej oraz konserwantów.

Producent: FRoSTA Sp. z o.o.

Produkt: Stripsy

Gramatura: 250g

 Cena: 12-14 pln

stripsy Frosta

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.