Kasza Gryczana Prażona marki Halina

Sty 16, 2013 przez

Kasza Gryczana Prażona marki Halina

Marka Halina oferuje konsumentom Kaszę Gryczaną Prażoną – wyjątkowo smaczny, z natury bezglutenowy oraz bogaty w witaminy i minerały produkt, który pozwala przygotować aromatyczne potrawy na wiele sposobów, dając w kuchni natchnienie miłośnikom zdrowego i zarazem szybkiego gotowania.

Kasza Gryczana Prażona marki Halina to wysokiej jakości kasza produkowana z najwyższej jakości gryki. Można ją spożywać zarówno jako samodzielny posiłek, jak i dodatek do gorących dań mięsnych – schabu, wołowiny czy drobiu. To również doskonała baza potraw wegetariańskich. Sprawdzi się w roli nadzienia do naleśników, zrazów, krokietów lub jako składnik zapiekanek. Idealnie wpasuje się także w zupę gulaszową. Kasza Gryczana Prażona dobrze smakuje polana różnego rodzaju sosami, np. pieczeniowym, pomidorowym czy grzybowym. Śmiało można wzbogacać ją o różnego rodzaju warzywa: marchew, pietruszkę, por. Jej ugotowanie zajmie jedynie 18 minut!

Kasza gryczana pochodzi z Indii. Do Polski te drogocenne ziarna i sztukę ich uprawy przywieźli tatarscy osadnicy, dlatego zwana bywa też tatarką. Kasza gryczana przez specjalistów z dziedziny żywienia, uważana jest za najbardziej wartościowy gatunek wśród wszystkich rodzajów kasz. Stanowi dietetyczną, a jednocześnie sycącą propozycję na obiad dla całej rodziny. Jest bogatym źródłem białka, węglowodanów, witamin oraz składników mineralnych: tiaminy, witaminy B6, kwasu foliowego, magnezu oraz żelaza.

Producent: Sawex Foods
Produkt: Kasza Gryczana Prażona
Gramatura: 4 x 100g
Cena: ok. 4 pln

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.