Czekoladowa przyjemność na Święta

lt. 20, 2013 przez

Czekoladowa przyjemność na Święta

Wielkanoc w polskiej tradycji to jedno z najważniejszych i najbardziej rodzinnych Świąt. Marka Wedel gości na świątecznych stołach Polaków już od ponad 160 lat. Miłośnicy wedlowskich słodyczy uwielbiają je za głęboki, intensywny smak czekolady, która produkowana jest z najlepszego kakao. I tym razem Wedel przygotował produkty dedykowane specjalnie na tę wyjątkową okazję, prosto z Fabryki Przyjemności.

Oferta świąteczna:
Na Wielkanoc Wedel przygotował limitowaną edycję produktów, które są dostępne tylko w tym szczególnym czasie. Pisanki z nadzieniem o smaku truskawkowym, waniliowym i toffi zachwycą konsumentów głębią smaku płynącą z najlepszej jakości kakao. Miłą niespodzianką dla najmłodszych będą postaci zajączka, baranka i kurczaczka widoczne na opakowaniach.

Czekoladowe pisanki 25g to doskonała, wielkanocna propozycja dla najmłodszych fanów intensywnej, czekoladowej przyjemności. Każde dziecko będzie chciało zgromadzić pełną kolekcję, czyli warianty z kurczaczkiem, zajączkiem i barankiem, wydając na nie swoje świąteczne kieszonkowe.

Dla odmiany duże, czekoladowe pisanki będą idealną dekoracją na świątecznym stole. Dostępne opakowanie z dziecięcą grafiką, jak również w klasyczne, odświętne wydanie.

W wielkanocnym portfolio znalazły się również produkty cenione i uwielbiane przez Polaków od wielu lat, które idealnie pasują na poczęstunek, jak i wielkanocny, słodki prezent. Odkryj intensywną, czekoladową przyjemność w czekoladzie mlecznej z wielkanocnymi wizerunkami zajączka, baranka i kurczaczka.

Sięgnij po swój kawałeczek nieba w postaci pianek Ptasie Mleczko®, które teraz zyskały wielkanocną szatę graficzną.

Sprawdź też, jakie cukierki kryją się w Mieszance Wedlowskiej Classic oraz Galaretki.

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.