Truskawkowy świat JUNIOR-ANGIN

Maj 24, 2013 przez

Truskawkowy świat JUNIOR-ANGIN

Coraz wyższe temperatury powietrza sprawiają, że dzieci chętnie sięgają po orzeźwiający napój lub ulubione lody. Trudno Takie zmiany temperatur mogą doprowadzić do pojawienia się infekcji górnych dróg oddechowych. Ochronę gardła najmłodszych wspomoże pysznie truskawkowy junior-angin.

Dziecięcy układ odpornościowy jest bardziej wrażliwy od systemu immunologicznego dorosłego człowieka, ponieważ nie jest jeszcze w pełni ukształtowany. Nagłe zmiany temperatur są więc dla dzieci szczególnie niebezpieczne. Latem trudno ich uniknąć, ponieważ okres kojarzony ze słońcem i zabawą przynosi również kilka pułapek. Dotyczą one nadmiernego wychładzania organizmu przez zbyt silną klimatyzację w hotelu czy w samochodzie oraz podczas długich kąpieli w zimnej wodzie. Kolejny typ zagrożeń to zmiany temperatur, jakie pojawiają się gdy w upalne dni sięgamy po łyk bardzo zimnego napoju. Należy również pamiętać o zmianach pogody, jakie mają miejsce np. w górach oraz o coraz chłodniejszych nocach w sierpniu i wrześniu mimo wysokich temperatur w ciągu dnia. Wszystko to może doprowadzić do pojawienia się infekcji gardła.

Pastylki do ssania junior-angin chronią błonę śluzową jamy ustnej i gardła dzieci powyżej 4. roku życia. Skład junior-anginu został opracowany w oparciu o porost islandzki wykorzystywany w leczeniu górnych dróg oddechowych, oraz o dobroczynne związki pantontenianu wapnia i cynku o właściwościach pielęgnująco – ochronnych. Podczas ssania porost islandzki tworzy na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła ochronny roślinny film. Proces ssania zapewnia równomierne rozprowadzenie substancji czynnych na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła[3],[4]. W dodatku, pastylki do ssania junior-angin mają przyjemny, truskawkowy smak – uwielbiany przez dzieci.

Tabletki na gardło junior-angin dostępne są w aptece, bez recepty. Wyrób medyczny.Cena opakowania: 14,90 zł / 24 tabletki

Dystrybucja: Nepentes Pharma Sp. z o.o W razie potrzeby zaleca się stosowanie preparatu u dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia, które potrafią ssać pastylki, co 2-3 godziny, maksymalnie do trzech tabletek dziennie. Jeśli ból gardła utrzymuje się dłużej niż 2-3 dni, należy skonsultować się z lekarzem.PL.ICM.13.04.01

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.