Hochland z nową ofertą serów żółtych Premium na wagę!

czerwiec 23, 2013 przez

Hochland z nową ofertą serów żółtych Premium na wagę!

Sery żółte to największa kategoria na rynku serów w Polsce – co trzeci kilogram sprzedawanego sera w Polsce to właśnie ser żółty. Aby zadowolić klientów i ich wymagające podniebienia, firma Hochland Polska wprowadziła do swojej oferty nowe, wyjątkowe sery żółte Premium na wagę. Sery żółte Hochland Premium w blokach 3kg, to przede wszystkim wyrafinowany smak połączony z dużym oczkowaniem. Trzy nowe warianty wprowadzone na rynek to: Emmentaler Classic, Maasdamer Caracter i Kaaslander Premium.

Hochland Emmentaler Classic – nowy, łagodnie orzechowy smak. Emmentaler Classic jest serem unikalnym o delikatnym smaku. Jego elastyczne wnętrze i równomiernie rozmieszczone oczkowanie podkreślają jego wyjątkowy charakter.
Cena: 24,00 PLN/kg

Hochland Maasdamer Caracter – nowy, delikatnie pikantny smak. Maasdamer Caracter posiada niepowtarzalny charakterystyczny smak. Liczne oczkowanie, delikatna i sprężysta konsystencja zachwycą zarówno oczy, jak i podniebienie każdego konesera.
Cena: 24,00 PLN/kg

Hochland Kaaslander Premium – nowy, aromatycznie owocowy smak. Kaaslander Premium jest serem szczególnym. Jest delikatny i kremowy z licznym oczkowaniem. O jego unikalnym charakterze decyduje nuta owoców wiśni, która jest ukryta w jego smaku.
Cena: 24,00 PLN/kg

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.