Wyjątkowe smaki serów żółtych Hochland PREMIUM teraz dostępne w plastrach!

lipiec 23, 2013 przez

Wyjątkowe smaki serów żółtych Hochland PREMIUM teraz dostępne w plastrach!

Sery żółte cieszą się w Polsce olbrzymim powodzeniem. Nic dziwnego. Nie tylko zachwycają swoim smakiem, ale również mają wszechstronne zastosowanie. Ciężko wyobrazić sobie przecież kanapkę czy zapiekankę bez plasterków sera. Aby zadowolić klientów i ich wymagające podniebienia, firma Hochland Polska wprowadziła do swojej oferty sery żółte Hochland PREMIUM w plastrach, które zachwycają nowymi, wyrafinowanymi smakami i dużym oczkowaniem. Trzy nowe warianty wprowadzone na rynek to: Emmentaler Classic, Maasdamer Caracter i Kaaslander Premium.

Hochland Emmentaler Classic – nowy, łagodnie orzechowy smak. Emmentaler
Classic jest serem unikalnym o delikatnym smaku. Elastyczne wnętrze i równomiernie rozmieszczone oczkowanie podkreślają jego wyjątkowy charakter.
Pojemność: 135g; Cena: 4,99zł

Hochland Maasdamer Caracter – nowy, delikatnie pikantny smak. Maasdamer
Caracter posiada niepowtarzalny charakterystyczny smak. Liczne oczkowanie, delikatna i sprężysta konsystencja zachwycą zarówno oczy, jak i podniebienie każdego konesera.
Pojemność: 135g; Cena: 4,99zł

Hochland Kaaslander Premium – nowy, aromatycznie owocowy smak. Kaaslander
Premium jest serem szczególnym. Jest delikatny i kremowy z licznym oczkowaniem. O jego unikalnym charakterze decyduje nuta owoców wiśni, która jest ukryta w jego smaku.
Pojemność: 135g; Cena: 4,99zł

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.