Wędliny premium marki Gobarto

Sie 19, 2013 przez

Wędliny premium marki Gobarto

Marka Gobarto firmy Cedrob po raz kolejny poszerza wachlarz swoich wędlin o kolejne przysmaki. Tym razem do portfolio trafiły wędliny premium.
SZYNKA KRUCHA
Produkt poddany obróbce parzenia, wędzenia oraz pieczenia. Soczysty i kruchy, wykonany z najlepszych części szynki wieprzowej. Dzięki długiemu procesowi pieczenia w piecu ma wyjątkowe walory smakowe oraz niepowtarzalny kolor. Taki produkt może zostać podany sam, bez żadnych dodatków i zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta kulinarne.
PRODUKT NIE ZAWIERA DODANYCH FOSFORANÓW!

100g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 110g szynki wieprzowej.
Forma pakowania: VAC.
Masa netto: około 1,0kg.
Cena cennikowa: 28,54zł

KIEŁBASA Z SZYNKI
Grubo rozdrobniona, wędzona i parzona kiełbasa wytworzona ze szlachetnych części szynki wieprzowej (90% szynki wieprzowej w wyrobie gotowym). Dodanie w procesie peklowania specjalnie dobranych przypraw, zapewnia niepowtarzalne walory smakowo-aromatyczne. Produkt, formowany w kształt wianka. Jest to doskonała przekąska oraz pyszny dodatek do wysmakowanych dań.

PRODUKT NIE ZAWIERA DODANYCH FOSFORANÓW!
Forma pakowania: MAP.
Masa netto: około 1,3 kg – 3 wianki w opakowaniu.
Cena cennikowa: 24,50zł/kg

KIEŁBASA WĘDZONA ZE SMAKIEM
Produkt zawiera tylko najlepsze kawałki wieprzowych mięs i wiejskie przyprawy a podczas procesu wędzenia obserwowany jest tak, aby zostawić w nim trochę tłuszczu i odpowiednio podsuszyć, dzięki czemu będzie rozpływał się podczas jedzenia. Produkt, o ciekawym smaku, kruchy, łamie się z charakterystycznym trzaskiem.

PRODUKT NIE ZAWIERA DODANYCH FOSFORANÓW!
100 g wyrobu gotowego wyprodukowano ze 122 g mięsa wieprzowego.
Forma pakowania: MAP.
Masa netto: około 1,2 kg.
Cena cennikowa: 20,82zł/kg

KIEŁBASA SZYNKOWA LUKSUSOWA
Wyjątkowa kiełbasa, o zawartości 76% mięsa wieprzowego, grubo rozdrobniona, wędzona oraz parzona. Wzbogacona została kompozycją silnie rozdrobnionych przypraw. Posiada osłonkę białkową, przewiązaną sznurkiem, która łatwo się zdejmuje.

Forma pakowania: BAR, MAP flow-pack.
Masa netto: około 2,0 kg.
Cena cennikowa: 20,17zł/kg

PASZTET WIEJSKI
Delikatny pasztet, pieczony według tradycyjnej receptury z najlepszej jakości mięs wieprzowych z dodatkiem wątroby wieprzowej oraz typowych dla tego typu produktów przypraw i ziół. Całościowy udział surowców wieprzowych w wyrobie gotowym stanowi – 94%. Posiada smak oraz aromat pasztetu wypiekanego w domu. Powierzchnia pasztetu pokryta jest charakterystyczną, dobrze wypieczoną, smaczną kruszonką, która doskonale współgra z lekką konsystencją, która pozwala również na krojenie w plastry. Pasztet zapakowany w domowe drewniane foremki w kształcie małego chlebka, wyłożone pergaminem.

PRODUKT NIE ZAWIERA DODANYCH FOSFORANÓW!
Forma pakowania: MAP flow-pack (drewniana foremka z papierowym wkładem).
Masa netto: około 0,8 kg.
Cena cennikowa: 22.00zł/kg

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.