Danonkowa Mapa Polski

Lis 18, 2013 przez

Danonkowa Mapa Polski

Odkrywaj ze swoją pociechą Polskę dzięki nowej promocji Danonków! Bajkowe puzzle pomogą Ci zamienić naukę geografii w fascynującą zabawę. Specjalna edycja Danonków dostępna w sklepach do końca lutego 2014 roku, wspaniale Ci w tym pomoże.

Łączenie nauki i zabawy jest takie proste! Odkryj z dzieckiem bajkowy świat Danonkowej Mapy Polski. Poznajcie wspólnie najpiękniejsze miasta i regiony naszego kraju, kolekcjonując bajkowe magnesy dostępne tylko w limitowanej edycji opakowań serków Danonki.

Zbieraj i kolekcjonuj!
25 kolorowych magnesów tworzących Danonkową Mapę Polski wspaniale pomoże zainteresować Twoje dziecko geografią, a być może również obudzić w nim małego podróżnika i odkrywcę. Bajkowe, kolorowe magnesy przyklejone np. na drzwiach lodówki mogą posłużyć Wam jako ilustracja opowieści o atrakcjach poszczególnych miast i regionów naszego kraju. Do takiej wspólnej wędrówki palcem po mapie zapraszają właśnie Danonki, które w tym czasie zadbają o zdrowie Twojego dziecka.

Danonki dla zdrowych i mocnych kości
Danonki to smaczny serek z wapniem i witaminą D, który wspiera rozwój dziecka, tak fizyczny – poprzez wzmacnianie kości, jak i ten poznawczy, poprzez edukacyjne promocje. Danonki od Danone to jedyne serki na naszym rynku rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka.

Rekomendowana przez producenta cena detaliczna: Danonki Mini – 4,99 zł Danonki Mega – 5,99 zł

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.