Napoje niegazowane marki Hellena – owocowa propozycja dla całej rodziny

Gru 13, 2013 przez

Napoje niegazowane marki Hellena – owocowa propozycja dla całej rodziny

Święta i karnawał to magiczny czas, spędzany z najbliższymi. Ale każdy okres roku jest dobry, aby celebrować chwile z rodziną. Warto wtedy sięgać po produkty najwyższej jakości. Marka Hellena proponuje konsumentom owocowe napoje niegazowane bez konserwantów, które idealnie sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań.

Produkowane na aseptycznej linii produkcyjnej, napoje niegazowane Hellena nie zawierają konserwantów ani sztucznych słodzików. Na etykietach butelek o pojemności 1,75 L znajdują się ikonki, informujące o tym, że napój jest produkowany bez konserwantów, a po otwarciu butelki należy przechowywać go w lodówce i spożyć w przeciągu 48 godzin. Poprzez produkcję na linii aseptycznej marka Hellena odpowiada na rosnące wymagania konsumentów, którzy poszukują naturalnych produktów.

Dzięki eliminacji konserwantów, napoje mają świeży i bardziej naturalny smak. Do wyboru owocowe propozycje: gruszka, jabłko, winogrono, pomarańcza, wiśnia, jabłko & mięta, czarna porzeczka, herbata śliwkowa, czerwona porzeczka & agrest, brzoskwinia & morela oraz tegoroczna nowość Grejpfrut rubinowy. Pyszne i naturalne napoje Hellena stanowią idealną propozycję na co dzień oraz na spotkania w gronie najbliższych.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkty: Napój gruszka, Napój grejpfrut rubinowy, Napój jabłko, Napój winogrono, Napój pomarańcza, Napój wiśnia, Napój jabłko & mięta, Napój czarna porzeczka, Napój herbata śliwkowa, Napój brzoskwinia & morela
Objętość: 1,75 L
Cena det: 3,30 zł

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.