Kubuś Waterrr – woda smakowa, która nie toleruje konserwantów

Cze 8, 2014 przez

Kubuś Waterrr – woda smakowa, która nie toleruje konserwantów

Lato i wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Słoneczna pogoda i wysokie temperatury już niedługo sprawią, że częściej będziemy sięgać po napoje, które pomogą nam ugasić pragnienie w gorące dni. Idealnym wyborem dla dzieci i całej rodziny będzie z pewnością Kubuś Waterrr – woda smakowa bez konserwantów. Zawiera ona naturalny sok owocowy, dzięki któremu napój ma wspaniały smak i zapewnia orzeźwienie zarówno małym, jak i dużym konsumentom.

W gorące, letnie dni bardzo często szukamy produktów, które doskonale smakują, a przede wszystkim skutecznie orzeźwią. Bardzo ważne jest wtedy to, abyśmy wybierali produkty, które nie zawierają dodatku konserwantów. O tym, że konserwanty nie są zdrowe, wie aż 98% mam, co pokazało badanie „Czy mamy tolerują konserwanty” przeprowadzone przez Instytut Badawczy Millward Brown, wykonane na zlecenie marki Kubuś Waterrr. Bardzo ważne jest więc, aby podczas zakupów zwracać uwagę na skład wybieranego produktu.

Takim produktem jest właśnie Kubuś Waterrr – ulubiona woda smakowa dzieci od Kubusia, która nie zawiera żadnych konserwantów. Dzięki zawartości soku z owoców doskonale smakuje ale także doskonale gasi pragnienie. Wygodne plastikowe opakowanie pozwala zabrać Kubusia Waterrr praktycznie wszędzie: do szkoły, na trening czy wakacyjny wyjazd.

Kubuś Waterrr to jedna z niewielu wód smakowych dostępnych na polskim rynku, która nie zawiera żadnych substancji konserwujących, mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie dzieci i dorosłych. Aby zachować długi okres przydatności do spożycia, Kubuś Waterrr został poddany procesowi pasteryzacji. Na etykiecie produktu można znaleźć specjalny znak, który dodatkowo informuje, że Kubuś Waterrr nie zawiera konserwantów, co wyróżnia go na rynku.

Woda smakowa Kubuś Waterrr jest przeznaczona dla dzieci, ale z pewnością przypadnie do gustu mamie, tacie i innym członkom rodziny, ponieważ dostępna jest w czterech pysznych smakach: orzeźwiającym smaku cytrynowym, soczystym malinowym, smaku zielonego jabłka i ulubionym przez dzieci – truskawkowym. Oprócz wspaniałego smaku, Kubuś Waterrr, dobrze i skutecznie gasi pragnienie oraz nawadnia organizm. Co ważne dla współczesnej, zabieganej mamy, Kubuś Waterrr dostępny jest w dwóch pojemnościach. Wygodne opakowanie 0,5 l z korkiem niekapkiem pozwoli na zapakowanie produktu do szkolnego plecaka. Kubusia Waterrr kupimy także w butelce o pojemności 1,5 l, która sprawdzi się idealnie, na przykład podczas rodzinnych spotkań.

kubus_waterr

Kubuś Waterrr – woda smakowa bez konserwantów
Dostępna w czterech smakach: cytrynowym, malinowym, truskawkowy i jabłkowym
Opakowanie jednostkowe:
• butelka plastikowe 0, 5 l
• butelka plastikowa 1, 5 l

Sugerowana cena na półce:
• pojemność 0, 5 l – ok. 2,29 zł
• pojemność 1, 5 l – ok. 3,00 zł

Producent: Tymbark – MWS
Dystrybutor: MWS Sp. z o.o. Sp.k., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

 

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.