Jogurt Naturalny do picia Danone

Cze 12, 2014 przez

Jogurt Naturalny do picia Danone

Nie zwalniaj tempa w upalne dni, chłoń letnią energię ze słońca, natury i aktywności. Zabierz ze sobą chęć do działania, wrzuć do torby butelkę pysznego Jogurtu Naturalnego do picia Danone i ciesz się wakacyjną przejażdżką na rowerze, spacerem po parku, przerwą na lunch w pracy, czy chwilą relaksu po wyczerpującym treningu na sali fitness.

Nowy Jogurt Danone to jogurt naturalny do picia o niezwykle łagodnym smaku, który możesz zabrać ze sobą wszędzie i pić prosto z butelki. Oddaj się naturalnej radości, zaspokój swoje pragnienie na zdrowie i apetyt na letnią lekkość. Jogurt Naturalny do picia Danone to również poręczna i szybka przekąska. Dzięki niej łatko i szybko odzyskasz siły oraz będziesz czerpać radość z tego, co kochasz.

Bądź jeszcze bardziej fit i bliżej natury, poczuj się lekko jak chmurka odkręcając buteleczkę Jogurtu Naturalnego do picia. Odkryj jego świeżość i łagodny smak, który idealnie pasuje do Ciebie i każdego zdrowego dania, na które tylko masz ochotę.

Już w najbliższy weekend warszawiacy będą mieli okazję zdrowo i pysznie rozpocząć lato
z Jogurtem Naturalnym do picia Danone. Od 31 maja przed trzy następne weekendy w sobotę i niedzielę Danone zaprasza do stołecznych parków na wielkie smakowanie. Akcja samplingowa będzie prowadzona również w każdy poniedziałek przy największych centrach biurowych.

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.