Hellena Aseptic bez konserwantów

Lip 10, 2014 przez

Hellena Aseptic bez konserwantów

Hellena wprowadza na sklepowe półki dwa nowe smaki napojów niegazowanych: Mango, ananas i pomarańcza oraz Truskawka i malina. Są produkowane w technologii aseptycznej, dzięki czemu nie zawierają konserwantów, podobnie jak cała linia napojów niegazowanych Hellena, o czym informuje jej nowa nazwa: Hellena Aseptic bez konserwantów.

Do owocowej palety napojów niegazowanych Hellena dołączyły dwie nowe kompozycje: Mango, ananas i pomarańcza, będący innowacyjnym połączeniem egzotycznych smaków oraz Truskawka i malina – połączenie najpopularniejszych smaków w Polsce. Marka odświeżyła opakowania całej linii, która zyskała nazwę Hellena Aseptic bez konserwantów, komunikującą wysoką jakość produktów. Są produkowane w technologii aseptycznej, dzięki czemu nie zawierają konserwantów. Dlatego po otwarciu butelki należy przechowywać je w lodówce oraz spożyć w przeciągu 48 godzin. O sposobie przechowywania produktu informuje ikonka na etykietach produktów.

Napoje niegazowane Hellena, powstałe na bazie soku owocowego, pozwalają cieszyć się naturalnym smakiem i przynoszą orzeźwienie. Idealne na co dzień, na wycieczki, wspólne grillowanie, przyjęcia oraz spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Pośród owocowej oferty każdy znajdzie swój ulubiony smak: gruszka, jabłko, winogrono, pomarańcza, wiśnia, jabłko & mięta, czarna porzeczka, herbata śliwkowa, brzoskwinia & morela oraz tegoroczne nowości – owocowe miksy: mango, ananas i pomarańcza oraz truskawka i malina.

Tagi

Podziel się