Sokowirówka Panasonic MJ-DJ01 – Twój prywatny, całodobowy bar z sokami

Lip 22, 2014 przez

Sokowirówka Panasonic MJ-DJ01 – Twój prywatny, całodobowy bar z sokami

Podczas upalnych dni warto zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Czym oprócz wody najlepiej ugasić pragnienie w gorące dni? Bez wątpienia doskonałym rozwiązaniem będzie zdrowy, świeżo wyciskany sok. Z nową sokowirówką Panasonic MJ-DJ01 przygotowanie idealnego napoju jest łatwe i szybkie.

Doskonały w środku i na zewnątrz.
Elegancka konstrukcja urządzenia będzie doskonale komponować się z wystrojem nowoczesnych kuchni. Już na pierwszy rzut oka, sokowirówka Panasonic wyróżnia się stylowym wzornictwem i wysoką jakością wykorzystanych materiałów. Jednak model MJ-DJ01 to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania zastosowane wewnątrz sokowirówki. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się narzekać na zbyt małą ilość soku uzyskaną z wyciskanych owoców, z sokowirówką Panasonic zapomnisz o tym problemie. Zamiast powszechnie stosowanych metalowo-plastikowych sitek, urządzenie Panasonic zostało wyposażone w pełni metalowe sito z ostrzami, umożliwiającymi wydobycie z wybranych składników większej ilości soku.

Już przy pierwszym użyciu MJ-DJ01 korzystający z sokowirówki domownicy zauważą, jak wysokiej jakości ostrza umożliwiają dokładne wydobywanie soku. Różnicę odczują również ci, którzy nie pałają sympatią do zmywania – siatkę sita zaprojektowano z myślą o jej łatwiejszym czyszczeniu, dzięki czemu można skupić się na delektowaniu klarownym sokiem.

Wygoda przede wszystkim
Obracany pod kątem 120° dzióbek pozwala w prosty sposób napełnić szybko wiele szklanek – po nalaniu jednej wystarczy przesunąć lejek. To rozwiązanie sprawia również, że nie zmarnujemy ani jednej kropli soku i będziemy mogli delektować się zdrowym napojem, przygotowanym zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.
Jeszcze nasze babcie mawiały, że diabeł tkwi w szczegółach. Aby użytkowanie sokowirówki stało się jeszcze łatwiejsze i nie generowało dodatkowego bałaganu, wystarczy podnieść lejek urządzenia i zapobiec kapaniu soku.

Użytkownicy sokowirówki Panasonic docenią także tnące pod niskim kątem ostrza, które również umożliwiają wydobycie z owocu większej ilości soku. Drobna siatka sita nie pozwala, aby do soku przedostał się miąższ, dzięki czemu do szklanki trafia jedynie klarowny napój. Urządzenie zostało wyposażone w szeroki, 75-milimetrowy podajnik, mieszczący całe owoce i warzywa bez potrzeby ich krojenia.

Sugerowana cena produktu: 599 zł

Specyfikacja produktu
Sokowirówka MJ-DJ01
Pojemność (około)
Dzbanek na sok — 1,5 l,
pojemnik na miąższ — 2,0 l
Przełącznik: 2 poziomy prędkości
Tryb pracy: nieprzerwana praca (powtarzanie 2 min wł., a następnie 2 min. wył.)
Wymiary (szer. x głęb. x wys.) (około) ok. 216 mm x 305 mm x 384 mm
Masa (około) ok. 4,1 kg

Powiązane posty

Podziel się