Sok Kubuś i Kubuś GO! – witaminy na drugie śniadanie

Sie 19, 2014 przez

Sok Kubuś  i Kubuś GO! – witaminy na drugie śniadanie

Kubuś to najpopularniejszy przecierowy sok marchwiowo-owocowy w Polsce. Uwielbiany przez dzieci za smak i doceniany przez mamy za zawartość wielu cennych witamin, m.in.: A, C, E, witamin z grupy B oraz błonnika. Sok jest dostępny w tradycyjnej szklanej butelce, ale także w dużej butelce plastikowej i w wersji Kubuś GO! – małej butelce z dziubkiem, którą można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki temu rozwiązaniu Kubuś jest idealnym pomysłem na drugie śniadania w szkole i stanowi codzienną porcję warzyw i owoców, także na wynos. A co najważniejsze, soki Kubuś nie zawierają żadnych konserwantów.
Kubuś to pełen witamin sok przecierowy od lat uwielbiany przez dzieci. Dostępny jest w tradycyjnej, szklanej butelce, dużej butelce plastikowej, a także w wersji
Kubuś GO! – małej butelce z dziubkiem. Jest to idealne rozwiązanie na drugie śniadanie dla najmłodszych – w szkole lub na wycieczce. W ten sposób dzieci otrzymują pyszny sok w formie na wynos, który dostarcza im wielu cennych witamin.

Drugie śniadanie, to zaraz po śniadaniu, najważniejszy posiłek w codziennym jadłospisie dzieci. Aby sprostać wysiłkowi fizycznemu i intelektualnemu w szkole, dzieci potrzebują produktów, które zaspokoją potrzeby układu nerwowego i kostno-mięśniowego. Bardzo ważne jest też odpowiednie nawodnienie młodego organizmu i dostarczenie mu odpowiedniej dawki energii. Dlatego tak dobrym i praktycznym elementem drugiego śniadania jest sok warzywno-owocowy Kubuś, który dostarczy najmłodszym porcję niezbędnych witamin. Dziecko właściwie odżywione będzie lepiej funkcjonowało, będzie bardziej skupione oraz aktywne.
W składzie soków Kubuś i Kubuś GO! znajdziemy witaminy A i C, odpowiedzialne za wzrok i odporność oraz witaminę E, która dobroczynnie wpływa na stan skóry. W wariancie Kubuś GO! Multiwitamina, oprócz witamin A i C znajdziemy także witaminy z grupy B: B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), B3 (niacyna), B5 (kwas pantotenowy), B6, B7 (biotyna), B9 (kwas foliowy) i B12, odpowiadające za wiele prawidłowych funkcji organizmu. Dzięki nim dziecko nie będzie miało problemów z nauką, koncentracją, przemęczeniem oraz apatią. Dzieci ze smakiem zjedzą kolejne posiłki, gdyż witaminy z grupy B wspomagają prawidłowy metabolizm. Sok Kubuś jest również źródłem cennego błonnika, który reguluje pracę jelit.

Co ważne, produkt nie zawiera żadnych substancji konserwujących.

kubus3 „Soki stanowią łatwo przyswajalną porcję cennych witamin i mogą być wygodnym elementem zdrowego posiłku, lubianym przez dzieci i dorosłych. W czasie codziennych aktywności wykorzystujemy zmagazynowane w naszym ciele witaminy i musimy mu stale je dostarczać. Pijąc soki  uzupełniamy naszą dietę w te niezbędne składniki, a nasz organizm otrzymuje dawkę energii na cały dzień. Dlatego tak ważne jest uwzględnianie ich w codziennym, rodzinnym jadłospisie, szczególnie najmłodszych członków rodziny” – mówi dietetyk Zuzanna Antecka.
Podstawą każdego soku Kubuś i Kubuś GO! jest bogata w betakaroten Marchew Mazurska. Soki dostępne są w wielu smakach, więc każdy może znaleźć propozycję dla siebie.

Kubuś Dostępny w smakach:, marchew-malina-jabłko, banan-jabłko-brzoskwinia, zielony banan-kiwi, banan-truskawka, banan-marchew-jabłko, marchew-jabłko-pomarańcza, marchew-jabłko-brzoskwinia
Opakowanie jednostkowe i sugerowana cena:
butelka szklana 0, 3 l, cena: 1,69 zł
butelka plastikowa 0, 9 l, cena: 3,29 zł

Kubuś GO!
Dostępny w smakach: banan-marchew-jabłko, marchew–malina–jabłko, marchew–brzoskwinia–jabłko, marchew-jabłko-pomarańcza, banan–truskawka, multiwitamina
Opakowanie jednostkowe i sugerowana cena:
butelka plastikowa 0, 3 l, cena: 1,89 zł

Kubuś Mus:
Dostępny w smakach: Jabłko- Marchew- Banan, Banan- Jabłko, Banan-Jabłko-Truskawka-Marchew
Opakowanie jednostkowe i sugerowana cena:
opakowanie 100 g – cena 1,79 zł

Dystrybutor: MWS Sp. z o.o. Sp.k., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

Tagi

Podziel się