Nowa odsłona serów topionych do smarowania Hochland w kubeczkach

październik 23, 2014 przez

Nowa odsłona serów topionych do smarowania Hochland w kubeczkach

Nowy, innowacyjny kształt kubeczka kryje w sobie wyrazisty smak sera topionego Hochland. Serki topione oprócz tego, że są smaczne dają wiele możliwości w kuchni. Doskonale smakują na kanapce zamiast masła, jako dodatek do makaronów, zup, zapiekanek, ale także, jako dip jeśli tylko przez kilka sekund włożymy je do mikrofalówki.

W ofercie znajduje się osiem wariantów smakowych takich jak: Emmentaler, Cheddar, Camembert, Maasdamer, Gouda, Gouda z pomidorami i szczypiorkiem, Gouda z szynką i cebulką, Gouda z warzywami. Taki wybór daje nieograniczone możliwości miksowania smaków z różnymi warzywami i wędlinami, by znaleźć swoje ulubione połączenie. Produkt w kubeczku można łatwo rozsmarować na pieczywie i jest to doskonała opcja na błyskawiczne przygotowanie pysznej przekąski.

Rekomendowana cena detaliczna wynosi 4,25 PLN, za opakowanie jednostkowe 140g.
Ser topiony w kubkach to najbardziej dynamiczna kategoria sera topionego, rośnie zdaniem ekspertów +9% rocznie. Nowy kubek topiony Hochland zdecydowanie przyciągnie nowych konsumentów, bowiem wyniki badania wolumetrycznego (Virtual Shopper) pokazują, że 88% konsumentom podoba się nowe opakowanie i jego funkcjonalność, a 94% konsumentów jest zainteresowanych zakupem nowego kubka!

Powiązane posty

Podziel się