Holle Kozie mleko BIO

listopad 2, 2014 przez

Holle Kozie mleko BIO

Alergia na krowie mleko? Oto rozwiązanie – Holle – Kozie mleko BIO w proszku – idealne dla dzieci, alergików oraz chorych na celiakię

Ekologiczne MLEKO KOZIE BIO marki Holle to specjalistyczny produkt dietetyczny skierowany przede wszystkim do alergicznych dzieci nietolerujących białka zawartego w mleku krowim, dla dorosłych alergików oraz osób chorych na celiakię. Mleko kozie BIO Holle jest w pełni wartościowe i bogate odżywczo, jest także lekkostrawne, łatwo przyswajalne oraz bardzo smaczne. Bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktu gwarantuje firma Holle – znany i ceniony na całym świecie producent z 80 letnim doświadczeniem w branży, oferujący najwyższej jakości BIO produkty dla dzieci i niemowląt, posiadający w swojej bogatej ofercie tylko i wyłącznie certyfikowane artykuły ekologiczne.

Mleko kozie pełne Holle w proszku po konsultacji z lekarzem może być podawane dzieciom od 6 miesiąca życia. Jest to produkt bezglutenowy, ekologiczny oraz wzbogacony witaminami A, B1, B6, B12, K, posiada w swym składzie także witaminę D potrzebną do prawidłowego rozwoju malucha oraz kwas foliowy. Co istotne, nie zawiera dodatkowego cukru. Dla dzieci alergicznych szczególne znaczenie ma fakt, iż wszystkie składniki, wykorzystywane podczas produkcji żywności marki Holle pochodzą z upraw ekologicznych. Znaczy to, że gospodarstwa takie nie używają do ochrony upraw środków chemicznych, a zwierzęta hodowlane nie otrzymują regulatorów wzrostu ani środków hormonalnych. Produkty takie są więc całkowicie bezpieczne oraz naturalne.

Mleko kozie Holle dostępne jest w 400-gramowym, bardzo wygodnym i estetycznym opakowaniu.

Marka: Holle
Waga netto: 400 g
Cena: ok. 50 zł

Powiązane posty

Tagi

Podziel się