Makaron bezglutenowy spirale z teffem 3 PAULY

Sty 25, 2015 przez

Makaron bezglutenowy spirale z teffem 3 PAULY

Bezglutenowy i bezlaktozowy Makaron Spirale z teffem marki 3 PAULY – smakowity i bezpieczny makaron urozmaicający codzienną dietę alergików pokarmowych

W ofercie marki 3 PAULY pojawił się makaron bezglutenowy Spirale z teffem – kolejny produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego, dedykowany głównie osobom cierpiącym na celiakię, jak i różnego typu alergie pokarmowe. Produkt nie zawiera glutenu, laktozy oraz innych alergenów takich jak jaja, soja, mleko. Makaron Spirale dołączył do szerokiego asortymentu marki 3 Pauly, która oferuje najwyższej jakości wyroby spożywcze sporządzane bez dodatku jakichkolwiek konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, dostosowane do potrzeb osób z nietolerancją glutenu oraz alergiami pokarmowymi. Skład każdego produktu jest wnikliwie badany, by zapewnić konsumentom bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję ze smaku.
Makaron bezglutenowy z teffem to propozycja dla osób nietolerujących glutenu, niechcących zrezygnować z tradycyjnych produktów spożywczych. Tradycyjne spiralki wyprodukowane zostały z mąki kukurydzianej oraz mąki teff, która jest zdrowszą i smaczniejszą wersją jej klasycznego, pszennego odpowiednika. Teff to inaczej miłka abisyńska – roślina zbożowa, uprawiana głównie w północno-wschodniej Afryce. Charakteryzuje się wysoką zawartością wapnia i błonnika, wzmacnia więc kości oraz wpływa pozytywnie na pracę układu pokarmowego. Dodatkowo w teffie znajduje się walina, czyli rodzaj aminokwasu, posiadającego działanie pobudzające, przyczyniającego się do regeneracji tkanek oraz utrzymania równowagi azotowej w organizmie. Poza teffem i mąką kukurydzianą Makaron bezglutenowy spirale z teffem 3 PAULY nie zawiera dodatku mleka, jaj czy soi, jest więc całkowicie bezpieczny nawet dla osób silnie uczulonych na te składniki.

Makaron spirale z teffem jest niezwykle wszechstronny i uniwersalny w zastosowaniu. Z powodzeniem może być stosowany jako podstawa zdrowych i sycących sałatek, uzupełnienie różnorakich zup czy dodatek do sosów. Jego atrakcyjny smak sprawia, że doskonale komponuje się on zarówno z daniami słodkimi, jak i wytrawnymi. Wystarczy wrzucić pożądaną ilość makaronu do gotującej się wody, poczekać 6-9 minut, odcedzić i gotowe!
Makaron bezglutenowy spirale z teffem 3 PAULY dostępny jest w poręcznym, 500-gramowym opakowaniu z wielokrotnym zamykaniem, pozwalającym utrzymać doskonałe walory produktu na długi czas. Ponadto opakowanie opatrzone jest informacjami dotyczącymi właściwości żywieniowych, co pozwala na łatwą i szybką weryfikację produktu podczas codziennych zakupów.

Marka: 3 PAULY
Pojemność: 500 g
Cena: 14 zł.

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.