Piątuś od OSM Piątnica

styczeń 29, 2015 przez

Piątuś od OSM Piątnica

Ekstra kremowy, zdrowy i pożywny jogurt typu greckiego Piątuś to najnowsza propozycja OSM Piątnica. Całkowicie naturalny, pozbawiony barwników, aromatów i syropu glukozowo-fruktozowego jest zdrowym element dobrze zbilansowanej diety dziecka. Sprawdzi się doskonale jako pożywne śniadanko, pyszna przekąska w ciągu dnia czy apetyczny deser. To jogurt pełen białka! Zawiera witaminy A, D i E oraz wapń, fosfor i potas a także błonnik, wspomagający pracę układu pokarmowego i tłuszcz, ważny w diecie dzieci, bo ułatwia przyswajanie witamin. Jedna porcja jogurtu Piątuś pokrywa 10% zapotrzebowania na wapń u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Ta wyjątkowa przekąska to sposób nawet na największego niejadka! Jest dostępny w trzech najchętniej wybieranych smakach – waniliowym z naturalną wanilią oraz owocowych: z przetartymi truskawkami lub bananami.

Jogurt zapakowany jest w kolorowy kubeczek o pojemności 125 g. Grafikę opakowań Piątusia, wraz z OSM Piątnica współtworzyły dzieci. To dlatego są prawdziwym popisem kreatywności i szkołą wyobraźni. Zawierają niekonwencjonalne połączenia obrazów oraz smaków. Na kubeczku jogurtu o smaku waniliowym poznajemy milusińską sowę dumnie prezentującą prawdziwą wanilię, która została dodana do tej wersji jogurtu. Sympatyczny jeżyk niesie na grzbiecie truskawki, a uśmiechnięty pingwin – ciągnie sanki z bananami.

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.