Kanapki po kielecku

lt. 4, 2015 przez

Kanapki po kielecku

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca swoje produkty jako wyśmienity dodatek do kanapek! Bez względu na to, jakie składniki zostaną użyte do zrobienia Twojej ulubionej przekąski, majonez oraz musztarda w plastikowych opakowaniach idealnie skomponują się z każdym z nich.

Legenda głosi, że kanapka stworzona została przez angielskiego hrabiego Sandwicha, który wpadł na pomysł przekładania dwóch kawałków pieczywa czymś smacznym. Tym sposobem do dziś kanapki jada się je na całym świecie z przeróżnymi składnikami – zarówno w wersji na zimno, jak i na gorąco.

Kanapka idealna… to znaczy jaka?
Przede wszystkim wieloskładnikowa – ze świeżego pieczywa, soczystych warzyw, mięsa lub sera oraz ulubionych dodatków. Uzupełnieniem kanapkowej kompozycji powinna być musztarda i majonez, które Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”, poleca konsumentom. Majonez Kielecki wyrazistym smakiem doda kanapce charakteru, a Musztarda Kielecka delikatesowa, dzięki bogatemu aromatowi podkreśli każdy z jej składników. Nowe, praktyczne opakowania produktów pozwolą na ich szybkie i precyzyjne dozowanie, a także w razie potrzeby, na udekorowanie nimi przekąski. Co warte podkreślenia, kieleckie wyroby wytwarzane są zgodnie z tradycyjnymi recepturami bez dodatku substancji konserwujących. Zatem, jeśli masz ochotę przekąsić coś smacznego, przygotuj sobie ulubioną kanapkę! J

Cena sugerowana Majonezu Kieleckiego: 7,99 zł/500 ml

Cena sugerowana Musztardy Kieleckiej delikatesowej: 4,49zł/ 545

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.