Batony zbożowe Corny BIG

lt. 18, 2015 przez

Batony zbożowe Corny BIG

Baton Corny BIG dzięki bogactwu pełnowartościowych zbóż, obfitujących w magnez orzechów oraz odżywczych i apetycznych bakalii stanie się wyśmienitym drugim śniadaniem, które dostarczy nam niezbędnej dawki energii i zdrowia na cały dzień.

Niełatwo o pełnowartościową przekąskę, która połączy w sobie nie tylko składniki odżywcze, ale i pyszny smak. Jednak oba te warunki spełnia pożywny baton Corny BIG, który powstał dzięki precyzyjnemu dopasowaniu cennych dla zdrowia zbóż, bakalii i orzechów. Bez wątpienia stanie się on idealną propozycją dla osób żyjących w biegu, którym często brak czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Baton zbożowy Corny BIG z powodzeniem zastąpi jeden z pięciu niezbędnych dla zdrowia posiłków, będąc zarazem solidną dawką węglowodanów, białka, witamin, magnezu oraz naturalnego błonnika pochodzącego z pełnowartościowych zbóż. Zawarte w nim ziarna staną się cennym źródłem energii na cały dzień. Bakalie poprawią przemianę materii dodając nam lekkości oraz wzmocnią organizm od wewnątrz. Orzechy natomiast wpłyną pozytywnie na pracę mózgu, który narażony jest na intensywną pracę w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Ponadto baton Corny BIG to aż 50 g przyjemności dostępnej w dziewięciu smakach, takich jak unikatowy, przepełniony czekoladową głębią Corny BIG Brownie. Każdy z nich stanie się codzienną porcją zdrowia i wprowadzi do naszej diety nutę urozmaicenia.

Zdrowe nawyki
Intensywna praca umysłowa oraz natłok obowiązków bardzo osłabiają organizm, dlatego też zapracowane osoby powinny ze szczególną uwagą komponować swoje posiłki. Ważne jest, by spożywać je regularnie co około 2-3 godziny, tak, by zapewnić sobie stałe źródło energii i odpowiednie tempo przemiany materii. Jedząc niewiele w ciągu dnia sprawiamy, że wieczorem dopada nas tzw. „wilczy głód”, którego efekty są szybko widoczne pod postacią nadprogramowych kilogramów oraz pogorszonego samopoczucia. Ponadto, aby zachować wewnętrzną równowagę warto każdego dnia wypijać około 2l wody, która reguluje poziom elektrolitów w organizmie. Nieustanny pośpiech i brak czasu powodują, że często nie zastanawiamy się nad codziennym menu, decydując się na produkty, które są pełne pustych kalorii i na krótko zaspokajają głód. Szybką i odżywczą alternatywą dla niezdrowych łakoci stanie się baton Corny BIG, który dzięki wygodnemu opakowaniu oraz dogodnym rozmiarom zmieści się w każdej teczce. Doskonale sprawdzi on się nie tylko w roli drugiego śniadania, ale również jako apetyczny podwieczorek, przekąska w podróży służbowej oraz smaczna nagroda po wizycie na siłowni.

Corny BIG baton arachidowo-czekoladowy
Corny BIG baton bananowo-czekoladowy
Corny BIG baton brownie
Corny BIG baton czekoladowy
Corny BIG baton kokosowo-czekoladowy
Corny BIG baton orzechowy
Corny BIG baton rodzynkowo-czekoladowy
Corny BIG baton wiśniowy w gorzkiej czekoladzie
Corny BIG baton żurawinowy
Waga: 50 g
Cena rekomendowana: 2,29 zł

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.