Centrum Junior

lt. 20, 2015 przez

Centrum Junior

Zawiera 16 witamin i składników mineralnych w formie suplementu diety.

Dlaczego należy podawać witaminy i minerały dzieciom?
Dostarczanie odpowiedniej dawki witamin i składników mineralnych jest szczególnie ważne podczas wzrostu organizmu. Zapotrzebowanie na witaminy zwiększa się również w okresach intensywniejszego wysiłku fizycznego i umysłowego.
Dostateczna ilość tych kluczowych substancji sprzyja w istotny sposób procesowi wzrostu, dobremu samopoczuciu i zdrowiu. Rodzice jednak nie zawsze mogą zapewnić dzieciom w pełni zrównoważoną dietę.

„Nie chcę tego jeść!”
Dzieci często marudzą przy jedzeniu i mówią, że nie lubią owoców i warzyw. Wolą pizze, chipsy, hamburgery i słodycze, nie zaś zrównowaąone i zdrowe posiłki. Coraz bardziej zapracowanym rodzicom trudno jest dopilnować, aby dieta ich dzieci była prawidłowa. W daniach typu fast food, jedzeniu na stołówce, niezrównoważonych czy nieregularnie spożywanych posiłkach może brakować odpowiedniej ilości składników odżywczych. Sposób przygotowywania niektórych potraw (podgrzewanie, długie gotowanie itp.) lub ich długotrwałe przechowywanie również może prowadzić do utraty witamin.

Dzieci to nie mali dorośli…
…dlatego tabletki do ssania Centrum® Junior są dobrze dostosowane do szczególnych wymagań ich organizmu. Zapewniają odpowiednią dawkę witamin i minerałów już czterolatkom.
Preparat Centrum® Junior nie może zastąpić zdrowej i zrównoważonej diety.
Zaledwie jedna tabletka do ssania Centrum® Junior dziennie zapewnia ważne wsparcie dla dziecka i jego zapotrzebowania na witaminy i minerały.
Aby formuła Centrum® jak najlepiej spełniała potrzeby naszych konsumentów, regularnie modyfikujemy i udoskonalamy jej skład w oparciu o najnowsze odkrycia dietetyki. Nasi naukowcy nie tylko analizują dane dotyczące ilości niezbędnych substancji w pożywieniu, ale także zapoznają się z najnowszymi odkryciami dotyczącymi przemiany materii i wchłaniania. Efektem jest zaawansowana formuła, która wspiera zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka każdego dnia.

Jak należy przechowywać preparat Centrum® Junior?
Witaminy są wrażliwe na światło, powietrze, wysoką temperaturę oraz wilgoć. Dlatego preparat Centrum® Junior należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25°C. Nie należy przechowywać w lodówce ani w łazience. Po użyciu trzeba szczelnie zamykać wieczko. Trzymać z dala od małych dzieci.

Zalecane dawkowanie:
Dzieci w wieku 4 lat:
Jedna tabletka do ssania dziennie.
Tabletki do ssania mają smak malinowo-cytrynowy.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki!
Produkt jest zalecany wyłacznie dla dzieci.
Kobiety w ciąży przed zastosowaniem Centrum® Junior powinny skontaktować się z lekarzem, ponieważ preparat ten zawiera witaminę A.
Zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są bardzo ważne, dlatego też produktu tego nie należy stosować jako substytutu (zamiennika) zróżnicowanej diety.
Preparat Centrum® Junior nie zawiera barwników ani glutenu. Zawiera substancje słodzące.
W jego skład wchodzą aspartam, będący źródłem fenyloalaniny, oraz ksylitol. Spożycie nadmiernej ilości ksylitolu może działać przeczyszczająco.
Suplement diety dla dzieci od 4 roku życia, zawierający witaminy i składniki mineralne oraz cukier i substancje słodzące.

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.