Ciemne Winogrona Puffins – poznaj nowy wymiar przekąski pełnej naturalnych witamin

Lut 20, 2015 przez

Ciemne Winogrona Puffins – poznaj nowy wymiar przekąski pełnej naturalnych witamin

W ofercie produktowej rodzimej marki Puffins pojawiła się nowość – naturalne, suszone nowoczesną metodą puffingu Ciemne Winogrona, których intensywny, owocowy smak, idealna chrupkość, moc naturalnych witamin i wartości odżywczych rewolucjonizują dotychczasowe myślenie o przekąskach. Metoda puffingu różni się diametralnie od tradycyjnych metod suszenia, a starannie przemyślany proces produkcji przekąsek i wyeliminowanie z niego wszelkich sztucznych czy chemicznych komponentów sprawiają, że przekąskę Puffins można podgryzać bez ograniczeń ciesząc się jej doskonałym smakiem, chrupkością i naturalnym bogactwem witamin.

Ciemne Winogrona Puffins poddane zostały unikalnemu procesowi suszenia próżniowego zachodzącego w temperaturze nawet poniżej 30 stopni Celcjusza. W ten sposób powstały trójwymiarowe winogrona Puffins, które w niczym nie przypominają tradycyjnych suszonych winogron, czyli popularnych rodzynek. Suszenie niezwykłą metodą próżniową sprawia, że owoce zachowują naturalny kształt, smak i intensywny aromat świeżych owoców, chroniąc je jednocześnie przed utratą cennych wartości odżywczych. Puffingowane Ciemne Winogrona są więc lekkie, kruche, chrupiące i nie kurczą się jak tradycyjny susz, tylko powiększają się nabierając objętości i zachowując swój pierwotny, pełny, okrągły kształt. Co najważniejsze, Ciemne Winogorna Puffins są w 100% naturalne, nie są traktowane żadną chemią, nie zawierają konserwantów ani żadnych innych ulepszaczy aromatu czy wyglądu.
XZSVUZJSWinogrona Puffins doskonale sprawdzają się jako słodka, ale i zdrowa przekąska. Bogate w wapń i bor zapobiegają osteoporozie, zawarty w nich błonnik reguluje procesy trawienne, a magnez i witaminy z grupy B pomagają w utrzymaniu koncentracji. Winogrona są też źródłem żelaza, potasu, cynku oraz witamin C i E, które zwalczają wolne rodniki, poprawiają pracę serca i wygląd skóry oraz podnoszą odporność organizmu.

Ciemne Winogorna Puffins znaleźć można w charakterystycznym dla marki, biodegradowalnym kartoniku ze specjalnym wycięciem, dzięki któremu natychmiast zobaczyć można, co kryje się w środku. Opakowanie informuje ponadto, że Ciemne Wingorona Puffins, z uwagi na naturalną technologię powstawania i brak jakichkolwiek dodatkowych komponentów, mogą być bez obaw wybierane przez wegan.

Marka: Puffins

Producent: MicroFood

Pojemność: 60 g

Cena: ok. 9,99 zł

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.