Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY

lt. 25, 2015 przez

Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY

Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY to kolejna nowość na rodzimym rynku, która z pewnością ucieszy osoby zmagające się w alergiami pokarmowymi, zwłaszcza z celiakią i nietolerancją glutenu. Słodka przekąska otoczona mleczną czekoladą i karmelem nie różni się od tradycyjnych słodkości – z tym wyjątkiem, że została bardzo uważnie skomponowana i wnikliwie skontrolowana, by zapewnić konsumentom bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję ze smaku.
Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY to produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego i odpowiedź na ciągle zwiększające się zapotrzebowanie na produkty bezpieczne dla alergików, którzy codziennie zmagają się z problemem niskiej dostępności produktów dedykowanych osobom z wszelkiego rodzaju nietolerancjami. Chrupiące, wieloziarniste płatki (w skład których wchodzi ryż i otręby kukurydziane) pokryte zostały gładką, rozpływającą się w ustach czekoladą, uzupełnioną słodkim, lekko maślanym karmelem. Pralinki te nie zawierają jakichkolwiek konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, wolną są także od glutenu, jaj, orzechów i sezamu. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować ze słodkiej chwili przyjemności, a zmuszeni są do unikania niektórych alergenów. Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY niewątpliwie uprzyjemnią każdą filiżankę herbaty lub kawy, spokojny wieczór z książką czy też wieczorny, filmowy seans w domowym zaciszu.
Bezglutenowe Płatki w karmelu i mlecznej czekoladzie marki 3 PAULY znaleźć można w kartonowym, doskonale oznaczonym opakowaniu, które natychmiast informuje o składzie i właściwościach produktu. Dodatkowo, wewnątrz znajdziemy dwie, praktyczne torebeczki z pralinkami, dzięki czemu po otwarciu Płatki zachowują swoją świeżość na dłużej. Poręczną torebeczkę można także zabrać ze sobą do torebki przy plecaka, można też w sekrecie obdarować nią kogoś bliskiego.

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.