Warzywa i owoce w smacznej formie soków – Bobo Frut Pomidorek i Bobo Frut Dyniek!

Lut 25, 2015 przez

Warzywa i owoce w smacznej formie soków – Bobo Frut Pomidorek i Bobo Frut Dyniek!

Kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych jest ważne już od pierwszych miesięcy życia malucha. Z tego powodu warto zadbać o to, by w odpowiednim czasie poznał on jak najwięcej smaków różnorodnych warzyw, ponieważ to właśnie ich akceptacja bywa trudna. Aby pomóc rodzicom i ich pociechom w odkrywaniu nowych, nieznanych smaków i konsystencji, Bobo Frut wprowadził dwa unikatowe soki z pomidorem i z dynią – Bobo Frut Pomidorek i Bobo Frut Dyniek.

Świeże i dojrzałe warzywa pochodzące z zaufanego źródła są szczególnie trudno dostępne w okresie zimowym. Soki Bobo Frut przygotowane na bazie naturalnych przecierów stanowią idealne urozmaicenie posiłków w tym czasie. Wprowadzenie do diety dziecka nowych, warzywnych smaków często staje się niełatwym zadaniem i wymaga wiele cierpliwości. Jednak ważne jest, aby w codziennym menu znalazła się ich odpowiednia porcja, ponieważ dostarczają one małemu organizmowi cennych składników odżywczych. Jak zatem „przemycić” do diety dziecka nowe, warzywne smaki? Pierwsze warzywa mogą pojawić się m.in. w formie gładkich przecierów, zup i soków przecierowych. Wszystkie te produkty dostarczają cennych witamin i składników mineralnych, jak również błonnik.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców oraz ich dzieci, marka Bobo Frut wprowadziła do swojego portfolio dwa nowe soki – Bobo Frut Pomidorek i Bobo Frut Dyniek. Unikatowe połączenia owoców i warzyw przygotowane na bazie naturalnych przecierów, nie zawierają dodatku cukru (zawierają naturalnie występujące cukry) i są idealnym sposobem na „przemycenie” warzyw i owoców do diety dziecka. Receptury zostały opracowane przez specjalistów Nestlé w dziedzinie żywienia najmłodszych, a smak zyskał pozytywną opinię mam. Soki Bobo Frut Pomidorek i Bobo Frut Dyniek są również wspaniałym urozmaiceniem diety w okresie zimowym, kiedy dostępność świeżych owoców i warzyw jest ograniczona.

· Bobo Frut Pomidorek – dedykowany specjalnie dla maluchów już po 6. miesiącu życia sok przecierowy na bazie pomidora. Wyjątkowe połączenie przecieru pomidorowego z sokiem winogronowym i dodatkiem marchewki może ułatwić akceptację nowego smaku!

· Bobo Frut Dyniek – smakowita kompozycja warzyw i owoców. Unikatowe połączenie winogron, pomidora, dyni i marchewki sprawi, że wkomponowanie warzyw do diety dziecka może stać się prostsze niż kiedykolwiek!
Cena: 3,60 zł*/300 ml

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.