Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk marki 3 PAULY

marzec 2, 2015 przez

Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk marki 3 PAULY

Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk marki 3 PAULY – jakość i bezpieczeństwo dla alergików pokarmowych, pewność składu i smakowitego rezultatu

Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk o gramaturze 800 g to kolejna propozycja marki 3 PAULY, cenionego producenta wyrobów specjalnego przeznaczenia żywieniowego, czyli żywności tworzonej z myślą o osobach zmagających się z celiakią, jak i z różnego typu alergiami pokarmowymi. Od początku historii marki, surowce wykorzystywane w produkcji spełniać musiały najbardziej rygorystyczne normy, dzięki czemu logo 3 PAULY stopniowo stało się symbolem doskonałości w dziedzinie ściśle kontrolowanych produktów najwyższej jakości.
Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk 3 PAULY to zrównoważona kompozycja mąki ryżowej, żelowanej mąki ryżowej, skrobi ziemniaczanej oraz mąki kukurydzianej, czyli zbóż naturalnie wolnych od glutenu. Jako że najwyższym priorytetem marki 3 PAULY jest bezpieczeństwo jej klientów, produkty marki podlegają rygorystycznym wymogom ogólnego i szczególnego niemieckiego prawa żywnościowego, w tym Niemieckiego Stowarzyszenia Celiakii (DZG). Marka nie używa także w produkcji bezglutenowej skrobi pszennej, która nie jest tolerowana przez część osób chorujących na celiakię.

Bezglutenowa mieszanka jasnych mąk 3 PAULY jest ponadto bezpieczna dla osób uczulonych na laktozę i fruktozę, nie zawiera także dodatku drożdży, dlatego również osoby z alergią na drożdże mogą po nią sięgać bez obaw. Oczywiście składniki mieszanki wzrastają z daleka od genetycznych modyfikacji, a produkt końcowy nie zawiera żadnych konserwantów czy barwników. Bezglutenowa mieszanka jasnych mąk 3 PAULY gwarantuje alergikom beztroską przyjemność, bez konieczności rezygnowania z tzw. chleba powszedniego.
Za sukces wypieków odpowiedzialna jest zbilansowana kompozycja mieszkanki i właściwe proporcje. Dzięki temu Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk marki 3 PAULY daje doskonałe rezultaty w pieczeniu, a jej dwa opakowania – po 400 g każdy – powodują wygodę przechowywania. Ponadto opakowanie opatrzone jest informacjami dotyczącymi właściwości żywieniowych, co pozwala na łatwą i szybką weryfikację produktu podczas codziennych zakupów, bez konieczność skrupulatnego studiowania etykiet.

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 800 g

Cena: 15 zł

Importer: Victualia Saluber

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.