Wielkanocny stół Gobarto

marzec 9, 2015 przez

Wielkanocny stół Gobarto

Zbliżają się święta Wielkiej Nocy – najbardziej rodzinne święto w całym roku. Co warto postawić na wielkanocnym stole oprócz tradycyjnych potraw? Firma Cedrob pod marką Gobarto proponuje produkty, które nadadzą wyjątkowy smak tym chwilom.Polskie zwyczaje kulinarne Wielkiej Nocy to nie tylko mazurki i babki. Na tradycyjnym wielkanocnym stole obok jajek, przygotowanych w różnych odsłonach, nie może zabraknąć dobrej jakości mięsa. Nic nie smakuje tak dobrze, jak delikatnie pieczony i aromatyczny schab w połączeniu z sosem tatarskim, chrzanem czy konfiturą z leśnych borówek. Firma

Cedrob na tę okazję proponuje Schab Ujazdowski marki Gobarto. Produkt zadowoli każdego, kto ceni soczysty smak i wyjątkowy aromat. Będzie doskonałym elementem zarówno codziennych posiłków, jak i rodzinnych spotkań. Znakomicie sprawdzi się do przystrojenia półmisków na odświętnym stole.

Zwyczajowo w święta Wielkiej Nocy znaczące miejsce w święcące zajmuje kiełbasa. Dobrze przygotowana jest prawdziwym rarytasem. Przywodzi na myśl wspomnienie dawnego smaku i skojarzenia z dzieciństwem. Taka właśnie jest kolejna propozycja wielkanocna Gobarto: Kiełbasa krucha. Przygotowana z mięsa wieprzowego swój wyjątkowy aromat zawdzięcza dokładnie wyselekcjonowanym przyprawom, wśród których wyczuwane są delikatne nuty świeżego czosnku oraz tradycyjnego majeranku. Kiełbasa krucha tworzona jest w taki sposób, aby otrzymać produkt kruchy o wyraźnym posmaku pieczenia, który tak trwale przypadł do gustu konsumentom.

Cena detaliczna produktu sugerowana przez producenta:
– Schab ujazdowski – 34 zł/kg
– Kiełbasa krucha – 25 zł/kg

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.