Czy widziała Pani Kurczaka Zagrodowego?

marzec 13, 2015 przez

Czy widziała Pani Kurczaka Zagrodowego?

Ostatnio przebywał w swojej zagrodzie, w rodzinnym gospodarstwie na Podlasiu. Cechuje go wyjątkowe zdrowie i wygląd – jest w 100% naturalny, bez konserwantów i sztucznych dodatków, bez GMO. Dla ceniących w kuchni naturalność. Zagrodowy zaspokoi podniebienia kochających tradycyjny, domowy rosół oraz kruche, aromatyczne mięso. Idealny dla całej rodziny!

Pochodzenie: czysty ekologicznie region Podlasia.
Warunki życia: komfortowe – chów tylko w małych, rodzinnych gospodarstwach. Zagrodowy ma więcej miejsca do poruszania się, swobodny dostęp do zagrody na otwartej przestrzeni oraz naturalnego światła. Jest dłużej chowany niż standardowy brojler – ok. 56 dni, podczas gdy standardowy brojler ok. 38 dni.
Sposób odżywiania: karmienie naturalne, oparte w 100% o składniki roślinne bez składników z GMO. Pasza nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego.
Wygląd i cechy charakterystyczne: sprężyste mięso o zwartej strukturze włókien mięśniowych ze względu na specjalne warunki chowu w tym zwiększoną aktywność fizyczną. Dojrzały i intensywny smak dzięki odpowiednio dobranej paszy.
Zalety: posiada wyrazisty smak, jest zdrowy i naturalny. Jego mięso jest mniej tłuste dzięki cieńszej skórce.
Idealny dla: dbających o zdrowie i poszukujących drobiu wysokiej jakości. Świetny dla małych dzieci, rosnącej młodzieży, osób starszych, przebywających na diecie, o wysokiej aktywności fizycznej oraz kobiet w ciąży i w okresie
Atesty: jakość potwierdzona Znakiem Poznaj Dobrą Żywność Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Posiada także Atest Katedry Hodowli Drobiu Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach.
Producent: Sedar S.A.
Średnia waga kurczaka: 1,5 – 1,8 kg
Cena: 11,99 zł /kg

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.