Sok Wegan Extra Rabenhorst – dla jaroszy i nie tylko

Mar 31, 2015 przez

Sok Wegan Extra Rabenhorst – dla jaroszy i nie tylko

Firma Rabenhorst znana jest z produkcji ekologicznych soków z owoców i warzyw, które wytwarzane są z najwyższą dbałością o dobór najlepszych składników. Każdy sok jest w 100% naturalny, a w swoim składzie nie zawiera jakichkolwiek sztucznych dodatków. Nie powstaje z koncentratu, jest za to tłoczony na zimno, co pozwala na zachowanie maksymalnej ilości witamin, składników odżywczych, a także pełnego, wyrazistego smaku.

Nowy Sok Wegan Extra to specjalna propozycja skierowana przede wszystkim do wegatarian i wegan. Dieta, która nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego przez wielu specjalistów i dietetyków uważana jest za zdrową, jednak czasami, szczególnie w okresach przesilenia wiosennego, może ona powodować braki witaminy D3 i B12. Witamina D3 odpowiedzialna jest za dobrą kondycję kości, prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz właściwą pracę mięśni. Witamina B12 natomiast gwarantuje odpowiednią pracę układu nerwowego, a jej niedobór może prowadzić do anemii.

Dla osób narażonych na braki tych witamin, a także dla każdego, komu bliska jest filozofia zdrowego odżywiania, firma Rabenhorst stworzyła Sok Wegan Extra – tłoczony na zimno produkt, składający się z pełnowartościowych soków z jabłek, mango i ananasa. Sok Wegan Extra stosowany być może jako suplement zróżnicowanej diety wegańskiej i wegetariańskiej, gdyż jego zadaniem jest dostarczać organizmowi maksymalną ilość witamin D3 i B12.
Produkt dzięki zawartości naturalnych soków dobranych w odpowiednich proporcjach zachwyca pełnym smakiem dojrzałych owoców. Orzeźwiający aromat jabłka i ananasa równoważony jest przez słodycz mango dając w efekcie wyjątkowo smakowite połączenie. Co istotne, produkt nie jest wytwarzany z koncentratów, jest za to bezpieczny dla alergików.
Sok Wegan Extra Rabenhorst dostępny jest 450-ml butelce wykonanej z ciemnego szkła. Dla zachowania odpowiedniej formy wystarczy pić 25ml czystego soku dwa razy dziennie. Po otwarciu produkt zaleca się przechowywać w lodówce.

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 450 ml

Cena: 23 zł.

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.