Duże i mniejsze porządki z praktycznymi i wygodnymi ręcznikami Velvet

kwiecień 2, 2015 przez

Duże i mniejsze porządki z praktycznymi i wygodnymi ręcznikami Velvet

Nadeszła wiosna, czas porządków, zmian i przypływu pozytywnej energii. Marka Velvet proponuje niezwykle chłonne, skuteczne i przydatne podczas generalnych i codziennych porządków ręczniki papierowe Chłonne Gąbki.

Nadchodzi wiosna, dni stają się coraz dłuższe, przyroda budzi się do życia. Odczuwamy przypływ pozytywnej energii, która zachęca nas do porządków, zmian i spoglądania na świat radośniej. Zabieramy się za wiosenne porządki. Chcemy wprowadzić do naszych domów wiosenną atmosferę.

Marka Velvet proponuje chłonne, miękkie i niezbędne podczas sprzątania ręczniki papierowe – Chłonne Gąbki. Velvet to ceniona marka ręczników papierowych, znanych z doskonałej jakości, o wysokiej wytrzymałości. Grube, 3-warstwowe listki ręczników dobrze chłoną wilgoć, są wydajne i niezastąpione w każdym domu. Używamy ich do codziennego przygotowywania posiłków w kuchni, sprzątania blatów kuchennych, stołów, powierzchni łazienkowych, podłóg czy utrzymania czystości samochodu. Doskonale sprawdzą się podczas kompleksowych porządków wiosennych, takich jak mycie okien, szafek kuchennych, glazury i terakoty, ułatwiają i uprzyjemnią nam pracę. Tej wiosny szczególnie polecamy ręczniki Chłonne Gąbki zawierające 2 rolki 3-warstwowych ręczników z subtelnym nadrukiem.

Ręczniki papierowe Chłonne Gąbki, 2 rolki, 3 warstwy – cena ok. 6-7 zł.

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.