Na przekór chorobie z wodą „Mama i ja” – jak uchronić niemowlę przed odwodnieniem?

Kwi 18, 2015 przez

Na przekór chorobie z wodą „Mama i ja” – jak uchronić niemowlę przed odwodnieniem?

Dzieci, szczególnie małe, są szczególnie podatne na różnego typu schorzenia infekcyjne. Szybki powrót do zdrowia maluszka przyspieszy właściwie skomponowana dieta, uzupełniona dużą ilością krystalicznie czystej wody źródlanej „Mama i ja”. O tym jak ważna w czasie choroby dziecka jest troska o zachowanie prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej opowiada pediatra, lek. med. Joanna Iwankiewicz.

Naturalna ochrona
Małe dzieci często muszą zmagać się z różnymi dolegliwościami, które mogą bardzo poważnie nadwyrężyć ich zdrowie. Ponadto zdarza się, że towarzyszące zakażeniom bakteryjnym i wirusowym biegunki, wymioty oraz gorączka prowadzą do groźnego w skutkach odwodnienia. Dzieci poniżej 4 roku życia są szczególnie narażone na nadmierną utratę płynów. Ich ciało nie tylko składa się aż w 80% z wody, ale także cechuje się znacznie bardziej intensywnym metabolizmem, niż ma to miejsce w przypadku dorosłych – wyjaśnia pediatra Joanna Iwankiewicz. Jak zatem w czasie obniżonej odporności
zapewnić odpowiednią ochronę wrażliwego organizmu maluszka? W przypadku chorób niezwykle ważne jest regularne uzupełnianie płynów. Niedobór wody może między innymi zaburzyć pracę wielu układów: krążenia, pokarmowego, nerwowego oraz mięśniowego. Dlatego właściwie skomponowane posiłki powinny być dopełnione delikatnymi napojami, takimi jak charakteryzująca się niskim stopniem mineralizacji woda źródlana „Mama i ja” – dodaje ekspert. Życiodajna woda pozwoli nie tylko zadbać o zdrowie naszego dziecka, ale równie szybko pomoże mu powrócić do pełni sił po niedawnej chorobie.

Mama, zdrowie i ja
Stworzona z myślą o maluszkach niegazowana i krystalicznie czysta woda źródlana „Mama i ja” stanie się doskonałym antidotum na powikłania wielu niemowlęcych dolegliwości. Została ona wydobyta wprost ze źródeł znajdujących się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Dzięki temu jest w pełni naturalnym oraz całkowicie ekologicznym uzupełnieniem diety każdego malca. Ponadto pozytywna rekomendacja Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” daje gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa, które pozwolą nam jak najlepiej zatroszczyć się o wrażliwy organizm niemowląt. Wykorzystanie jej dobroczynnych właściwości z pewnością przyspieszy powrót do zdrowia, a także zadba o dobre samopoczucie naszego maleństwa na co dzień. Woda źródlana „Mama i ja” dostępna jest w butelkach o pojemności 1,5 l oraz 0,5 l, które dodatkowo wyposażono w funkcjonalny i poręczny „dziubek”.

Woda źródlana Mama i ja
Cena:
1,5 L – cena: 2zł
0,5 L- cena: 1,50zł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.