Konfitura Babuni figowa – smak z charakterem

Kwi 29, 2015 przez

Konfitura Babuni figowa – smak z charakterem

Dużo słodyczy, nieco kwaskowatej ironii, odrobina wyrafinowania – figowa Konfitura Babuni ma charakter! Warto się w niej rozsmakować.
Różne bywają babunie. Niektóre rumiane i okrąglutkie jak swojskie jabłko z przydomowego sadu. Inne szczupłe, dziarskie i odrobinę cierpkie jak wiśniowe drzewko. Jeszcze inne to filigranowe starsze panie uśmiechające się słodko, ale zawsze z pewnym dystansem, przypominające egzotyczny owoc. Łączy je jedno. Babunie kochają swoich bliskich i zawsze mają dla nich w zakamarku swojej kuchni coś pysznego. A znają się na przygotowywaniu pysznych smakołyków jak nikt.

Figowa Konfitura Babuni – nowość w ofercie Stovit – należy do szczególnych przysmaków. Elegancka zarówno w smaku, jak i w formie, przywodzi na myśl odświętny podwieczorek u babuni o srebrnych, starannie ufryzowanych loczkach. Takiej, która lubi wspominać czasy młodości, wytworne przyjęcia u przyjaciółki, hrabianki, i smak kolonialnych łakoci. Ale konfitura ta sprawdza się znakomicie nie tylko podana na porcelanowym spodku. Doskonale smakuje też w zwyklejszych okolicznościach – jako urozmaicenie kanapek, naleśników, czy nadzienie do ciasteczek. Jest uniwersalna i ponadczasowa, jak babcine przepisy.

Konfitura Babuni figowa
250 g
Cena: ok. 5 zł

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.