Schab parzony z linii NOVE PREMIUM

Maj 7, 2015 przez

Schab parzony z linii NOVE PREMIUM

Źródłem najczystszej smakowej przyjemności są produkty stworzone w oparciu o naturalne składniki. Dlatego też bez wątpienia doświadczymy jej wybierając Schab parzony z linii NOVE PREMIUM, będący kwintesencją jakości, soczystości oraz głębi aromatu. Jego pozbawiona sztucznych dodatków receptura oraz ściśle wyselekcjonowane mięso wypełnią nasze codzienne menu pożywną dawką smaku luksusu.

Naturalnie wyśmienity

Stworzony w zgodzie z tajnikami sztuki wędliniarskiej Schab parzony z linii PREMIUM NOVE to połączenie wyjątkowo nasyconego smaku oraz niepowtarzalnej kruchości i soczystości. Specjał ten, należący do kategorii wędlin parzonych i wędzonych, powstał w wyniku połączenia wyrazistej, dymnej nuty z delikatnością struktury mięsa, którą osiągnięto poprzez długotrwały proces obróbki termicznej. Ponadto do wyprodukowania 100 g wykorzystano aż 103 g najlepszej gatunkowo polędwicy wieprzowej.

Linia PREMIUM marki Nove to jakość najwyższej klasy, czego poświadczeniem są receptury oparte na najbardziej naturalnych składnikach. Każda z wchodzących w jej skład wędlin nie zawiera w sobie dodatku: polifosforanów, glutaminianu sodu, ani sztucznych barwników, dzięki czemu mamy pewność, że za apetyczny wygląd, smak i aromat odpowiadają tylko i wyłącznie najlepsze surowce. Ponadto NOVE PREMIIUM to produkty powstałe w 100% z najlepszych, ściśle wyselekcjonowanych sztuk mięsa wieprzowego. Estetyczne i czytelnie oznakowane opakowanie pozwoli nam na własne oczy przekonać się o jakości wyrobu, a za sprawą precyzyjnych opisów dostarczy także informacji o tym, z jakiej części tuszy powstał dany produkt.

Schab parzony z linii NOVE PREMIUM to doskonała propozycja dla koneserów niepowtarzalnych smaków oraz wielbicieli produktów z najwyższej półki, która nawet najprostszy posiłek zamieni w prawdziwą ucztę. Wystarczy kilka plasterków, aby dodać wyrafinowania klasycznym kanapkom, bądź zachwycić naszych gości apetycznymi przekąskami w trakcie przyjęcia. Delikatne i chude mięso Schabu parzonego z linii NOVE PREMIUM to także idealna opcja dla osób dbających o sylwetkę.

Schab parzony z linii PREMIUM marki Nove smakuje na tyle dobrze, że już jeden kęs pozwoli nam odczuć prawdziwą różnicę pomiędzy tradycyjną wędliną, a wędliną w wersji premium.

Schab parzony z linii NOVE PREMIUM

Masa netto: ok. 1,5 kg

Produkt zmiennowagowy

Opakowanie MAP

Pakowane w:

Kartony o masie ok. 5 kg

Pojemnik o masie ok. 15 kg

Cena brutto: ok. 33, 99 zł/kg

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.