Jabłka Puffins – 100% NATURY w 30g leciutkiej PRZYJEMNOŚCI o małej wadze i dużej objętości!

Maj 17, 2015 przez

Jabłka Puffins – 100% NATURY w 30g leciutkiej PRZYJEMNOŚCI o małej wadze i dużej objętości!

Niecodzienna forma, niezwykła lekkość, rodzime pochodzenie – zmień nawyki żywieniowe na lepsze razem z Jabłkami Puffins!

Proces puffingowania owoców zrewolucjonizował rynek zdrowej żywności do podgryzania. Dzięki tej innowacyjnej metodzie suszenia powstają w całości naturalne, lekkie przekąski, bez dodatku żadnych sztucznych dodatków, cukrów czy aromatów. O świetnym przyjęciu produktu na rynku świadczy ubiegłoroczna nagroda dla marki Puffins w konkursie „Dobry produkt – wybór ekspertów 2014″, w którym Suszone jabłka Puffins zdobyły certyfikat jakości w kategorii „Nowy Innowacyjny Produkt”, przyznawany przez ekspertów i grono naukowe oraz redakcję magazynu Rynek Spożywczy, serwisu portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl a także Polską Organizację Handlu i Dystrybucji.

Jabłka Puffins poddane zostały działaniu podciśnienia, w którym parowanie zachodzi nawet w niskich temperaturach. Ogranicza to straty witamin, a ponadto daje dodatkowe korzyści w postaci nadania produktowi atrakcyjnych cech sensorycznych i strukturalnych – owoce mają kruchą i chrupką teksturę, atrakcyjny wygląd i wysokie walory smakowo-zapachowe. Wszystko to sprawia, że Jabłkowe Puffinsy są wyjątkowe i w niczym nie przypominają tradycyjnie suszonych, płaskich i twardawych jabłek – cząstki owoców mają trójwymiarowy kształt, jak w naturze, i tak też smakują.
Jabłko30-gramowe, biodegradowalne i estetycznie zaprojektowane opakowanie Jabłek Puffins możemy zabrać ze sobą wszędzie – od pracy po wypoczynek. Chrupiące owoce zabezpieczone są dodatkowo dzięki zamknięciu ich w specjalnej torebeczce, która zabezpiecza przekąskę przed zgnieceniem, pokruszeniem czy wilgotnością. Specyficzne wycięcie w tylnej części kartonika umożliwia nam nie tylko zaspokojenie ciekawości i sprawdzenie, co kryje się w środku, lecz służyć może również jako praktyczna podstawka, w której możemy umieścić otwarte już owoce.

Marka: Puffins
Producent: MicroFood
Pojemność: 30 g
Cena: ok. 7,99 zł

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.