Nektar z pomarańczy i rokitnika Rabenhorst

Cze 8, 2015 przez

Nektar z pomarańczy i rokitnika Rabenhorst

Marka Rabenhorst, która od ponad 200 lat dostarcza na stoły Europejczyków najwyższej jakości produkty rolnictwa ekologicznego, wprowadziła na polski rynek kolejną nowość – Nektar z pomarańczy i rokitnika.

Nektar z pomarańczy i rokitnika Rabenhorst produkowany jest wg niezwykle rygorystycznych standardów, wyłącznie z najwyższej jakości owoców pomarańczy i rokitnika – naturalnych źródeł nieocenionej witaminy C, która odgrywa niezwykle ważną rolę w budowaniu odporności organizmu człowieka.

Nektar ten dedykowany jest każdemu, kto pragnie utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji i cieszyć się dobrym zdrowiem. Dzięki specjalnym procesom produkcji maksymalnie ograniczającym obróbkę owoców, Nektar z pomarańczy i rokitnika Rabenhorst zachowuje wyjątkowo wysoką zawartość składników odżywczych i naturalnych witamin doskonale przyswajalnych przez organizm ludzki.
Dodatkowo, produkt nie zawiera konserwantów, barwników, a także jakichkolwiek środków aromatyzujących, zakwaszających czy zagęszczających. O najwyższej jakości produktu świadczy także fakt, że nie powstaje on z koncentratów owocowych, lecz z soków z pierwszego tłoczenia, co sprawia, że Nektar z pomarańczy i rokitnika Rabenhorst zachowuje wszystkie witaminy i minerały, znajdujące się w owocach. Już 200 ml nektaru pokrywa dzienne zapotrzebowanie na witaminę C w 100%.

Nektar z pomarańczy i rokitnika Rabenhorst dostępny jest w tradycyjnej butelce z ciemnego szkła, chroniącej zawartość przed działaniami promieni słonecznych.

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.