Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER

Cze 25, 2015 przez

Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER

Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER – idealna kompozycja dla maluchów od 4. miesiąca życia

Marka Holle jest jedynym oferentem niemal pełnozakresowego asortymentu produktów spożywczych dla niemowląt o jakości Demeter w Europie. Ekologiczne, starannie skomponowane produkty marki są w szczególny sposób dopasowane do potrzeb żywieniowych najmłodszych dzieci i mogą być podawane w celu rozszerzania diety już od 4. miesiąca życia, po odstawieniu karmienia piersią.

W ciągu pierwszego roku życia, dzieci zwiększają trzykrotnie wagę urodzeniową i bardzo intensywnie rosną, dlatego zapotrzebowanie na składniki pokarmowe jest w tym okresie wyjątkowo duże. Nie należy zwlekać z wprowadzaniem nowych smaków do codziennego jadłospisu malucha, gdyż karmione samym mlekiem dziecko z trudem przyzwyczają się do nowych smaków. Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER to posiłek obiadowy, który można wprowadzać do diety niemowlęcia już od 4. miesiąca życia. Różyczki brokułu, zawierającego dużo potrzebnego na wczesnym etapie rozwoju dziecka żelaza, wzbogacono pełnoziarnistym wsadem ryżowym, dzięki czemu danie jest sycące i dobrze zaspokaja głód. Aksamitna, delikatna struktura przecieru z brokułu ułatwia dziecku przejście z diety mlecznej na produkty o innej konsystencji, stopniowo przyzwyczajając je do smaku warzyw.

Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO marki Holle posiadają ceniony na całym świecie certyfikat Demeter, nadawany produktom w 100% ekologicznym, których składniki pochodzą z upraw biodynamicznych. Danie to można bez obaw podawać dzieciom z nietolerancją czy alergią na gluten, białka mleka, jaja czy laktozę. Do jego produkcji nie użyto oczywiście żadnych konserwantów, barwników i dodatków aromatycznych, a także soli i cukru, które nie są zalecane w diecie najmniejszych dzieci.

Rozpoczynając karmienie dziecka pokarmami stałymi, trzeba liczyć się z tym, że dziecko będzie zjadać niewielkie ilości. Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO marki Holle można mrozić w niewielkich porcjach, lub przechowywać w lodówce przez 48 h.

Marka: Holle

Pojemność: 190 g

Cena: ok. 5 zł.

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.