Sok z czerwonych winogron wzbogacony żelazem

Cze 30, 2015 przez

Sok z czerwonych winogron wzbogacony żelazem

Marka Rabenhorst, w trosce o komfort swoich klientów, wprowadza właśnie na rynek polski swój sztandarowy produkt w odmienionej pojemności. Doskonale znany i ceniony za swoje właściwości 100% SOK Z CZERWONYCH WINOGRON wzbogacony żelazem można teraz znaleźć w poręcznej, niewielkiej buteleczce 125 ml – idealnej do jednorazowego spożycia!

Naturalne, funkcyjne soki marki Rabenhorst powstają wg niezwykle rygorystycznych standardów, wyłącznie z owoców najwyższej jakości i w wyniku pierwszego ich tłoczenia – na zimno, dzięki czemu pełne są prawdziwych, dobrze przyswajalnych witamin. Część produktów, jak np. 100% SOK Z CZERWONYCH WINOGRON, jest dodatkowo wzbogacana najwyższej jakości mikroelementami, odpowiedzialnymi za prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

100% SOK Z CZERWONYCH WINOGRON wzbogacony żelazem zawiera bogactwo naturalnie występujących witamin i cennych związków mineralnych. Ten funkcyjny sok jest prawdziwym naturalnym suplementem diety w płynnej, smacznej postaci pozyskiwanej ze świeżych wyciśniętych owoców. Już 100 mililitrów soku pokrywa w 44% dzienne zapotrzebowanie na żelazo wśród dzieci do 9 roku życia, w 35% wśród mężczyzn od 19 roku życia oraz kobiet 51 po roku życia! Warto wiedzieć, że niezbędne w procesie produkcji czerwonych krwinek żelazo najszybciej wchłaniane jest przez błonę śluzową przewodu pokarmowego, zatem najlepiej dostarczać go wraz z pożywieniem – np. w formie smacznego soku.

100% SOK Z CZERWONYCH WINOGRON wzbogacony żelazem dostępny jest obecnie w opakowaniu o pojemności 125 ml. Mała, poręczna butelka z ciemnego szkła, nie tylko chroni produkt przez szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zw. z nią utratą cennych wartości odżywczych, lecz także skutecznie zapobiega przenikaniu do wnętrza soku zanieczyszczeń i związków zawartych w tradycyjnie stosowanych opakowaniach plastikowych czy aluminiowych. Tylko szkło, z uwagi na swoją strukturę, może zapewnić całkowite bezpieczeństwo przechowywanej zawartości. Szkło podlega także ponownemu wykorzystaniu dzięki procesowi recyklingu, co nie pozostaje bez znaczenia dla czystości naszej planety. Pomimo wyższych kosztów produkcji, marka Rabenhorst od zawsze stawiała na jakość i bezpieczeństwo – tak jest i tym razem.

100% SOK Z CZERWONYCH WINOGRON wzbogacony żelazem, z uwagi na swoją zmniejszoną pojemność, jest lekki i wygodny w przenoszeniu. Czy w szkolnym plecaku, czy też w torebce lub aktówce, nie zajmuje wiele miejsca, a zawsze jest pod ręką, żeby zapewnić organizmowi zastrzyk witamin i potrzebnego żelaza.

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 125 ml

Cena: 3,50 zł

Importer: Victualia Saluber

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.