SOK Rabenhorst MULTIWITAMINA 11+11 (z żółtych owoców)

Lip 31, 2015 przez

SOK Rabenhorst MULTIWITAMINA 11+11 (z żółtych owoców)

100% Naturalny SOK Rabenhorst MULTIWITAMINA 11+11 (z żółtych owoców) – 11 najważniejszych witamin na dobry początek dnia

Jaki powinien być dobry sok? 100% naturalny, smaczny ale przede wszystkim zdrowy i pełen wartości odżywczych! To właśnie te dwa priorytety legły u podłoża filozofii marki Rabenhorst, producenta wysokojakościowych soków owocowych dla dzieci i dorosłych. Od ponad 200 lat marka Rabenhorst dba o to, aby produkowane przez nią soki owocowe były niedoścignione w smaku i niezrównane w zawartości pozytywnych dla zdrowia składników odżywczych.

Sok Multiwitamina 11+11 (z żółtych owoców) marki Rabenhorst to unikalna, naturalna kompozycja soków i przecierów z jedenastu owoców bez dodatku cukru! Znajdziemy w nim dojrzałe jabłka, słodkie gruszki, pełne witamin pomarańcze, odżywcze banany, mango, miąższ z gujawy, aceroli i brzoskwini, a także soki z soczystego ananasa, kwaskowatego grejpfruta czy orzeźwiającej marakuji. Zawiera dziesięć podstawowych witamin (B1, B2, B3, B6, B7, B9, B12, C, E, H) oraz prowitaminę A (beta-karoten), wszystkie zaś pochodzą z naturalnych źródeł. Sok nie jest witaminizowany sztucznie, nie zawiera także konserwantów, sztucznych barwników czy dodatkowego cukru. Wieloowocowy sok marki Rabenhorst Multiwitamina 11+11 to efekt unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek. To naturalnie mętny, świeży sok, wyciskany wprost z owoców – kwintesencja natury i prawdziwa bomba witaminowa. Już 100ml soku Rabenhorst zaspokaja 30% zalecanego dziennego spożycia witaminy A i 50% dziennego zapotrzebowania na inne witaminy.

Poza niewątpliwymi wartościami prozdrowotnymi, Sok MULTIWITAMINA 11+11 marki Rabenhorst posiada też niezaprzeczalne walory smakowe. Jest on niezwykle orzeźwiający, a jednocześnie słodki. Wszystkie owocowe smaki idealnie się komponują, tworząc pyszną całość uwielbianą przez dzieci i dorosłych.

Sok zamknięty jest w wygodnej butelce z ciemnego szkła, która chroni produkt przed działaniem promieni słonecznych. Producent po otwarciu zaleca przechowywać produkt w lodówce 5 dni.

Marka: Rabenhorst
Pojemność: 750 ml
Cena: ok 12 zł

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.