Cała gama kompatybilnych produktów Philips Avent

sierpień 13, 2015 przez

Cała gama kompatybilnych produktów Philips Avent

Philips Avent dba o komfort maluszka i mamy, oferując najwyższej jakości pasujące do siebie produkty, które można dowolnie łączyć na wiele sposobów. Przekonaj się sama, że ich kompatybilność gwarantuje rozwiązania na każdy etap rozwoju dziecka.

Marka Philips Avent od ponad 30 lat towarzyszy mamom i wspiera je od okresu ciąży po samo rozwiązanie i kolejne miesiące życia maluszka, projektując i wytwarzając produkty inspirowane przez naturę. Aby utwierdzać mamy w najlepszym wyborze, produkty Philips

Avent są ze sobą kompatybilne. Oznacza to, że można je ze sobą dowolnie łączyć, tak by były jednocześnie wygodne w użyciu i sprostały wszystkim zmieniającym się potrzebom dziecka. Jeśli zamierzasz karmić piersią, laktatory Philips Avent można łączyć bezpośrednio z butelkami oraz pojemnikami do przechowywani pokarmu, więc nakarmisz dziecko z tego samego naczynia, bez konieczności przelewania mleka. Wszystkie pojemniki przykryjesz też tę samą nakrętką lub smoczkiem. Tak samo zgodny z innymi produktami jest sterylizator parowy marki Avent.

Dopasowanie produktów Philips Avent sprawia także, że rosną one z Twoim dzieckiem i możesz używać ich od narodzin po wczesne dzieciństwo! Najpierw karmisz swojego niemowlaka mniejszą butelką, by w kolejnych miesiącach podać mu butelkę o większej objętości i cały czas używać tych samych smoczków. A gdy Twoja pociecha będzie już gotowa pić samodzielnie, do butelki wystarczy dodać uchwyt, a smoczek zastąpić ustnikiem. Podobnie jest z przejściem do samodzielnej nauki picia – możesz wykorzystać te same wygodne i dopasowane do rączek dziecka uchwyty, by umocować je na kubku niekapku.

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.