Ekologiczne mleko początkowe

wrz. 27, 2015 przez

Ekologiczne mleko początkowe

Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle spełnia wysokie wymagania pediatrów i mam, a przeznaczone jest właśnie dla niemowląt, którym – z różnych przyczyn – naturalny pokarm nie wystarcza.

Szwajcarska marka Holle, znana z szerokiej gamy produktów ekologicznych dla dzieci, to jedna z najstarszych firm na naszym kontynencie, specjalizujących się w produkcji żywności dla najmłodszych. Od początku działalności priorytetami marki była najwyższa jakość składników i skrupulatna kontrola procesów technologicznych, dzięki czemu produkty Holle znajdują się w czołówce najlepszych, najbezpieczniejszych i najbardziej wartościowych propozycji żywieniowych dla dzieci i niemowląt. Dziś Holle jest jedynym oferentem niemal pełnozakresowego asortymentu produktów spożywczych dla niemowląt o jakości Demeter w Europie. Każda mama pragnie dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze – najlepsze zaś w sferze żywienia niemowląt jest mleko matki. Nie zawsze jednak karmienie piersią jest możliwe lub wystarczające – wówczas koniecznością staje się skomponowanie dla malucha zrównoważonej diety, która zapewni mu prawidłowy rozwój. Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle spełnia wysokie wymagania pediatrów i mam, a przeznaczone jest właśnie dla niemowląt, którym – z różnych przyczyn – naturalny pokarm nie wystarcza. Mleko kozie w swej strukturze chemicznej przypomina mleko z piersi matki, dlatego zalecane jest jego wprowadzanie do codziennej diety. Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle dostarcza maluchowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka w pierwszym roku życia. Ma więcej wapnia, fosforu, magnezu, potasu, selenu i kwasu linolowego niż mleko krowie, bogate jest ponadto w kwas foliowy i oligosacharydy, stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit. W porównaniu z mlekiem krowim jest gęstsze i ma większą wartość odżywczą. Białka i tłuszcze wchodzące w skład mleka koziego różnią się budową od alergenów znajdujących się w mleku krowim, jeśli jednak niemowlę ma zdiagnozowaną alergię lub podejrzenie alergii na krowie mleko lub produkty mleczne, spożywanie mleka koziego powinno zostać skonsultowane z pediatrą.

BIO mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle jest produktem ekologicznym, o specjalnym przeznaczeniu żywieniowym. Oznacza to, że jego jakość i bezpieczeństwo zostało wielokrotnie i skrupulatnie sprawdzone, a wyniki tych kontroli, okazały się ze wszech miar satysfakcjonujące. Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle dostarcza maluchowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka w pierwszym roku życia (zawiera m.in. niacynę, wit. B6, B12, biotynę, kwas foliowy, kwas pantotenowy, sód, potas, wapń,m fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź, mangan, chlorek, fluorek, selen, kod, cholinę, inozytol, wit. C, K, D).

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.