Pierwsza BIO łyżeczka do karmienia niemowląt od Holle

październik 1, 2015 przez

Pierwsza BIO łyżeczka do karmienia niemowląt od Holle

Jaka powinna być idealna pierwsza łyżeczka do karmienia niemowląt? Choć wydawać by się mogło, że nauka karmienia łyżeczką to żadna filozofia, każda mama wie, że rzeczywistość nijak ma się do wyobrażeń, a dobre narzędzie to połowa sukcesu. Marka Holle, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom maluchów i ich rodziców, stworzyła produkt wygodny, ekologiczny i bezpieczny w użytkowaniu – Łyżeczkę do karmienia niemowląt BIO.

Karmienie łyżeczką to bardzo ważny etap w rozwoju dziecka. To nie tylko czas, w którym maluch poznaje nieznane dotąd smaki, lecz także kolejny krok na drodze zdobywania nowych umiejętności. Odpowiednio dobrana łyżeczka sprzyja wypracowaniu prawidłowej techniki karmienia, która z kolei ma znaczący wpływ na właściwy rozwój mowy u dziecka. Zdaniem logopedów, karmienie łyżeczką już od początku rozszerzania diety sprawia m.in., że w późniejszym okresie dziecko podczas mówienia nie wpycha języka między zęby, a tym samym prawidłowo wymawia głoski dwuwargowe (b, m, p). Zanim jednak ten etap nastąpi, zdezorientowanego malucha, karmionego dotąd płynami, trzeba do łyżeczki przekonać – to dlatego BIO łyżeczki do karmienia niemowląt Holle mają specjalny kształt, ułatwiający dziecku zbieranie pokarmu oraz nasycone, jednorodne kolory, przyciągające uwagę. Kształt i profil Łyżeczki do karmienia marki Holle opracowane zostały z myślą o niemowlętach powyżej 4. miesiąca życia – we wgłębieniu łyżeczki zmieści się porcja, która w sam raz pasuje do ust dziecka. Trzonek jest odpowiedniej długości i pozwala na wygodne nabieranie jedzenia nawet z dna słoiczka, jest stabilny i nie wygina się. Czara łyżeczki, o pojemności 33 g, jest bardziej płaska niż w tradycyjnych sztućcach, posiada także delikatnie zaokrąglone krawędzie, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas karmienia i nie zranić delikatnego podniebienia dziecka.

BIO Łyżeczki do karmienia niemowląt Hollestworzone zostały w 100% z odnawialnych surowców naturalnych, na bazie glukozy z materiałów resztkowych produkcji rolnej oraz z minerałów. Produkt nie jest modyfikowany genetycznie i nie zawiera substancji szkodliwych, jest przystosowany do kontaktu z żywnością i bezzapachowy. Łyżeczki do karmienia niemowląt Holle są zgodne z normami EN 14372 oraz DIN EN 71 część 3.

Łyżeczki marki Holle mogą być zmywane w zmywarce (nie tracą koloru). Produkt w całości nadaje się do recyclingu. Jedno opakowanie zawiera 3 łyżeczki.

Marka: Holle
Pojemność: 33 g
Cena: 9 zł.
Importer: Victualia Saluber

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.