Sok z czerwonych owoców Schorle BIO

Lis 2, 2015 przez

Sok z czerwonych owoców Schorle BIO

Poznaj świat Rumianych Policzków – Sok z czerwonych owoców Schorle BIO

Marka Rumiane Policzki specjalizuje się w produkcji soków funkcjonalnych dla dzieci od 1952 r. Pasja tworzenia, poparta wieloletnim doświadczeniem, zaowocowały unikalną gamą produktów, wspierających prawidłowy rozwój i zdrowie najmłodszych na całym świecie. Ekologiczny Sok z czerwonych owoców Schorle to kolejna propozycja marki – wyróżnia się pojemnością i stworzona została przede wszystkim z myślą o wygodzie i łatwiejszej dostępności niezależnie od czasu i miejsca.

Ekologiczny Sok z czerwonych owoców Schorle to unikalna, owocowa kompozycja z najwyższej jakości jabłek, czarnego bzu, aronii, winogrona, wiśni i jeżyny. Wszystkie owoce pochodzącą z kontrolowanych upraw biodynamicznych, sam sok zaś, z uwagi na technologię produkcji i wyłącznie naturalne komponenty, może być spożywany także w diecie wegańskiej. Czerwone, przepełnione słońcem owoce tworzą naturalną, orzeźwiającą propozycję, bogatą w witaminy i minerały, niezbędne dla codziennego, prawidłowego rozwoju i funkcjonowania dziecka. Priorytetem marki Rumiane Policzki jest jakość, dlatego Sok z czerwonych owoców Schorle BIO nie zawiera jakichkolwiek środków aromatyzujących, zagęszczających, konserwantów czy sztucznych składników. Wysoka zawartość owoców sprawia, że nowa propozycja Rumianych Policzków to czysta przyjemność pica – jest nie tylko wybornie owocowa, lecz jednocześnie gasi pragnienie i orzeźwia. Dzięki dodatkowi naturalnej wody mineralnej sok jest delikatnie musujący, co szczególnie cenią mali konsumenci. Na szkolnej przerwie, podwórku, wycieczce czy też po piłkarskim treningu – zawsze pod ręką i zawsze pełen witamin.

Przepyszne źródło energii dla najmłodszych zamknięte zostało w 330 ml, zakręcanej butelce PET. Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich potrzeby, butelka jest lekka, miękka, wytrzymała, wielokrotnego użytku i zmieści się w każdym plecaczku, a nawet i kieszeni.

 

Marka: Rotbäckchen (Rumiane Policzki)
Pojemność: 330 ml

Cena: 
ok. 6 zł
Importer: Victualia Saluber

 

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców.  Soki Rebenhorst są 100% naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek, oraz unikatowemu procesowi specjalnej pasteryzacji, który przeprowadzany jest za pomocą unikatowej maszyny stworzonej i opatentowanej na potrzeby firmy Rabenhorst. Dzięki tej maszynie pasteryzacja przebiega w odpowiedniej temperaturze, warunkach i czasie, nie powodując strat witaminowych. Dzięki temu produkty Rabenhorst zawierają mnóstwo cennych wartości odżywczych, a także świetne smakują. Warto szczególnie podkreślić, że soki firmy Rabenhorst (marka Rabenhorst i marka Rotbäckchen – oferująca soki funkcyjne skierowane do dzieci) powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rabenhorst i Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej – wszystkie soki Rabenhorst i Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne – prosto z owoców. Prawdziwe soki z wyciśniętych owoców, butelkowane tuż po tłoczeniu, to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.