Pełnoziarniste mini sucharki z masłem i miodem BIO

listopad 3, 2015 przez

Pełnoziarniste mini sucharki z masłem i miodem BIO

Specjalista w produkcji wysokiej jakości żywności ekologicznej dla dzieci, marka HOLLE, rozszerza swoją ofertę przekąsek dla najmłodszych. Pełnoziarniste mini sucharki z masłem i miodem BIO, certyfikowane znakiem DEMETER, przeznaczone są dla niemowląt od 8. miesiąca życia.

Szwajcarska marka Holle jest jedynym oferentem niemal pełnozakresowego asortymentu produktów spożywczych dla niemowląt o jakości Demeter w Europie. Produkt certyfikowany znakiem jakości DEMETER jest nie tylko ekologiczny, lecz spełnia rygorystyczne normy kontroli unijnej i krajowej w całym procesie przetwórczym, dodatkowo zaś wspomaga procesy życiowe w ziemi i pożywieniu. Pełnoziarniste mini sucharki z masłem i miodem BIO marki HOLLE zawierają pszenicę z pełnego przemiału, miód, masło i drożdże. Dodatkowo wzbogacone zostały witaminą B1, której niedobory u niemowląt (na skutek niskiej zawartości tej witaminy w mleku matki) prowadzić mogą do choroby beri-beri.

Ekologiczne, starannie skomponowane Pełnoziarniste mini sucharki z masłem i miodem BIO zostały w szczególny sposób dopasowane do potrzeb żywieniowych najmłodszych dzieci i mogą być podawane w celu rozszerzania diety już od 8. miesiąca życia.
Lekkostrawne oraz łagodne w smaku Mini sucharki Holle są idealne jako przekąska do gryzienia i chrupania, pomagając w trenowaniu mięśni żuchwy i żwaczowych. Niewielki kształt dopasowany został do malutkiej rączki dziecka, dzięki czemu jedzenie jest wygodne i nie sprawia najmłodszym problemu.

PEŁNOZIARNISTE MINI SUCHARKI Z MASŁEM I MIODEM BIO – dla maluszków od 8. miesiąca życia
Marka: Holle
Pojemność: 100 g
Cena: 10 zł.
Importer: Victualia Saluber

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.