Owocowe wspomnienie lata

Lis 20, 2015 przez

Owocowe wspomnienie lata

Koncentrat napoju brzoskwinia i pomarańcza marki Sunquick
Letnie smaki, choć trudno dostępne u progu zimy, wciąż możemy odkrywać sięgając po naturalne napoje stworzone wprost z najświeższych i soczystych owoców. Zdrową energią z pewnością wypełni nas napój przygotowany na bazie brzoskwiniowo-pomarańczowego koncentratu marki Sunquick. Ten unikatowy, pełen witaminy C rarytas za sprawą kilku kropli przeniesie nas na tropikalne wyspy, skutecznie odganiając jesienną chandrę i zmęczenie.
Witaminowy duet
U schyłku sezonu na świeże owoce i warzywa najlepszym wyborem stanie się alternatywa nie tylko smakowita, ale i stworzona wprost z natury. Koncentrat napoju marki Sunquick zawiera minimum 50% aromatycznego i bogatego w witaminy soku owocowego. Jego wyjątkowa na skalę światową receptura oraz zaawansowane metody produkcji umożliwiają osiągnięcie w pełni nasyconego smaku oraz jednorodnej, aksamitnej konsystencji, która doskonale łączy się z wodą. Koncentrat ten stworzono w oparciu o naturalne składniki, a duża zawartość witaminy C sprawia, że zaledwie 1 szklanka gotowego napoju może zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na nią. Poza prawdziwie owocowym aromatem marka Sunquick zadbała również o bardzo dużą wydajność swych produktów. Jedna butelka koncentratu o pojemności 580 ml to blisko 25 szklanek przepysznego napoju. Owocowe koncentraty napoju marki Sunquick to także ciekawy dodatek do ciast i deserów oraz wyrazisty akcent domowych koktajli i drinków.
Wybierając brzoskwiniowo-pomarańczowy koncentrat napoju marki Sunquick o każdej porze dnia i roku możemy doświadczyć wyjątkowo owocowego orzeźwienia, które wypełni nas pozytywną energią oraz zadba o odporność naszego organizmu.

Koncentrat napoju brzoskwinia i pomarańcza marki Sunquick
Pojemność: 580 ml
Cena rekomendowana: 12,99 zł

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.