Bezglutenowe Snaki Czekoladowe

grudzień 1, 2015 przez

Bezglutenowe Snaki Czekoladowe

Snaki Czekoladowe marki 3 PAULY – obłędna w smaku przekąska bez glutenu

Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania – niekiedy z własnej woli, a czasami z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywieniowych. Odpowiedzią na te wyzwania cywilizacyjne są produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego, które – zachowując jakość i smak – pozbawione są niepożądanych alergenów. Taką propozycją są Snaki Czekoladowe marki 3 PAULY – obłędna w smaku przekąska bez glutenu.

Pełnomleczna czekolada, kakao i lekkie ryżowe ciastko łączą się razem w nowych, Bezglutenowych Snakach Czekoladowych 3 PAULY, aby stworzyć prawdziwą ucztę smaków, zachwycających każdego konesera słodkich przyjemności. Chrupiące ciastko z mąki ryżowej i kakao oblane zostało gęstą, mleczną czekoladą, która rozpływa się w ustach. Przekąska nie zawiera glutenu, a także jaj, sezamu, łubinu i orzeszków ziemnych. Wygodne opakowanie (8 oddzielnych, czekoladowych kąsków!) świetnie sprawdza się w podróży, pozwala także na sprawiedliwy podział przysmaku pomiędzy mniejszych i większych łakomczuszków.

Bezglutenowe Snaki Czekoladowe marki 3 PAULY znajdziemy w zbiorczym kartoniku, na którym w czytelny sposób zamieszczono informacje o składzie i właściwościach produktu, w tym o niepożądanych alergenach, celowo wyeliminowanych z procesu produkcji – przyjazna i prosta identyfikacja wizualna jest gwarantem beztroskich, przyjemnych zakupów.

Marka: 3 PAULY
Pojemność: 100 g

Cena:  13 zł.

Powiązane posty

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.