Nektar z suszonych śliwek marki RABENHORST

Gru 14, 2015 przez

Nektar z suszonych śliwek marki RABENHORST

Lider w produkcji wysokojakościowych soków owocowych dla dzieci i dorosłych, marka RABENHORST, w swojej ofercie zawiera zarówno czyste soki owocowe, nektary, smoothies, jak i soki funkcjonalne. Szeroka gama produktowa marki RABENHORST to efekt wieloletniego doświadczenia, kreatywności oraz wiedzy, pozwalających na kompozycję soków korzystnie wpływających na zdrowie, rozwój, funkcjonowanie i samopoczucie człowieka.


Nektar z suszonych śliwek marki RABENHORST
to codzienna, esencjonalna i aromatyczna, porcja witamin i wartości odżywczych, pochodzących wprost z natury. Suszone śliwki, w porównaniu ze świeżymi owocami, charakteryzują się pięciokrotnie wyższym stężeniem witaminy A i aż siedmiokrotnie wyższą zawartością błonnika. To właśnie błonnik oraz zawarty w śliwkach sorbitol sprawiają, że suszone śliwki od wieków stosowane były jako najlepszy naturalny sposób na problemy trawienne i zaparcia. Dodatkowo warto wiedzieć, że suszone śliwki zawierają w swoim składzie duże ilości żelaza, potasu, wapnia i fosforu, ponadto zaś uważane są za bardzo silny przeciwutleniacz, który pomaga walczyć z wolnymi rodnikami.  Wszystkie te pozytywne właściwości zawiera także Nektar z suszonych śliwek, którego intensywny smak i zapach doskonale komponuje się z jesienno-zimową pogodą. Nektar z suszonych śliwek marki RABENHORST o pojemności 700 ml powstaje z około 990 gramów świeżych śliwek, które bezpośrednio po zbiorach poddawane są tradycyjnemu procesowi powolnego suszenia –bez użycia siarki. Dzięki temu Nektar z suszonych śliwek nie zawiera żadnych substancji, szkodliwych dla zdrowia, a jedynie pożądane wartości odżywcze, witaminy i minerały, naturalnie występujące w owocach. Wysoka jakość Nektaru z suszonych śliwek marki RABENHORST doceniona została przez Niemieckie Towarzystwo Rolnicze, które w 2015 r. uhonorowało produkt Złotym Medalem Jakości 2015.

Nektar zamknięty jest w wygodnej butelce z ciemnego szkła, która chroni produkt przed działaniem promieni słonecznych. Producent zaleca codzienne spożywanie 200 ml czystego nektaru – najlepiej przed śniadaniem.

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.