Wielkanocne śniadanie z wędlinami z linii Natura marki Nove

lt. 23, 2016 przez

Wielkanocne śniadanie z wędlinami z linii Natura marki Nove

Z pewnością wielu smakoszy z niecierpliwością oczekuje na wielkanocny stół, zastawiony niezliczoną liczbą przepysznych rarytasów. Aby tegoroczne śniadanie zachwyciło pełnią smaków warto w miejsce popularnych wędlin wybrać bezglutenowe specjały z linii Natura marki Nove, wyprodukowane z najlepszego gatunkowo mięsa.

Wielkanoc w Novej odsłonie

Święta to czas, kiedy możemy pofolgować naszym kulinarnym zachciankom i bez ograniczeń objadać się ulubionymi smakołykami. Kulminacją wielkanocnej degustacji jest niedzielne śniadanie, które w zgodzie z tradycją stanowić powinno pierwszy prawdziwie sycący posiłek po Wielkim Poście. Dlatego też stół świąteczny zastawiony jest zawsze mnogością przepysznych potraw oraz naszych ulubionych przysmaków, do których niewątpliwie należą apetyczne wędliny. Aby mieć pewność, że biesiadnicy skosztują produktów najwyższej jakości, warto zdecydować się na specjały z linii Natura marki Nove. Te stworzone w zgodzie z wyznacznikami sztuki wędliniarskiej rarytasy zachwycają zarówno przepysznym smakiem, jak i głębokim aromatem, zaczerpniętym wprost z natury. Ich receptura wolna jest bowiem od dodatku fosforanów, glutaminianu sodu, sztucznych przeciwutleniaczy, chemicznych konserwantów oraz substancji oznaczonych symbolem „E”. Linia Natura marki Nove to także wędliny pozbawione choćby śladowych ilości glutenu. Widniejący na ich opakowaniu znak przekreślonego kłosa wyraźnie wskazuje, że mogą być one bezpiecznie spożywane również przez osoby dotknięte nietolerancją pokarmową. Pośród wędlin z linii Natura marki Nove odnajdziemy takie tradycyjne wyroby, jak Schab, Kiełbasa długa oraz krótka, Szynka z tłuszczem, a także Kiełbasa krakowska.

Świąteczne śniadanie nie miałoby również racji bytu bez treściwych zup, takich jak żurek i barszcz biały, jajek serwowanych w najrozmaitszych odsłonach, a także domowych pasztetów i słodkich mazurków. Podając te wszystkie smakołyki w towarzystwie talerza soczystych i apetycznych wędlin z linii Natura marki Nove sprawimy, że tradycyjne śniadanie wielkanocne zyska zupełnie nową jakość.

Produkty z linii Natura marki Nove:

Kiełbasa Krótka 

Opakowanie: 270 g – w sprzedaży samoobsługowej

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 20,50 – 24,90 zł/ kg

Szynka z tłuszczem 

Dostępna luzem – ok. 1 kg

Cena brutto: ok. 29,00 – 38,00 zł/kg

Kiełbasa Długa 

Opakowanie: 400 g – w sprzedaży samoobsługowej 8,99 zł/ szt.

Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę

Cena brutto: od 23,00 – 26,00 zł/ kg

Parówki

Masa netto: 240g  ( 4,99 zł/ szt.)

Opakowanie MAP ok 600g

Cena:  ok. 17,00- 22,00 zł/ kg

Schab

Masa netto: 1 kg

Opakowanie: 350 g; dostępny także luzem

Cena:

Schab w porcjach: ok. 39,90 zł/ kg

Schab luzem: ok. 37,00 – 39,00 zł/kg

Kiełbasa krakowska

Opakowanie: 280 g – w sprzedaży samoobsługowej  (8,99 – 9,99 zł/ szt.)

Dostępna także w ladzie tradycyjnej

Cena: od 34,00 – 39,00 zł/ kg

 

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o. są częścią grupy Tican z siedzibą w Danii. Nove to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, w Tesco, Makro, Almie.

 

Powiązane posty

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.