Kaszka musli pełnoziarnista z owocami JUNIOR 100 % BIO

kwiecień 11, 2016 przez

Kaszka musli pełnoziarnista z owocami JUNIOR 100 % BIO

Nowe HOLLE dla nieco starszych maluszków – KASZKA MUSLI PELNOZIARNISTA Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO od 10. miesiąca życia
Nowy produkt w ofercie marki HOLLE – znanego producenta ekologicznej żywności dla dzieci i niemowląt – Kaszka musli pełnoziarnista z owocami JUNIOR 100 % BIO – przeznaczony jest dla maluchów od 10. miesiąca życia. To kompozycja płatków owsianych, kukurydzianych, orkiszowych oraz owocowych (na bazie pszenicy, z dodatkiem przecieru bananowego i soku jabłkowego), doskonała zarówno na śniadanie, jak i popołudniowy deserek – w zależności od sposobu przygotowania. Produkt jest w 100% ekologiczny, a także certyfikowany znakiem Demeter. Certyfikat ten gwarantuje, że Kaszka Musli Holle spełnia rygorystyczne normy kontroli unijnej i krajowej w całym procesie przetwórczym, powstaje w poszanowaniu naturalnego ekosystemu, ponadto zaś wspomaga procesy życiowe w ziemi i pożywieniu.

Kaszka musli pełnoziarnista z owocami JUNIOR 100 % BIO marki Holle to wyłącznie naturalne składniki. Dzięki zawartości pełnego ziarna, płatki zachowują wysokie wartości odżywcze i stanowią pełnowartościowy, pożywny posiłek. Zmagazynowana w nich energia uwalnia się powoli, dostarczając dziecku niezbędnej siły do działania przez długi czas. Musli nie jest dodatkowo dosładzane – znajdujący się w nim cukier pochodzi z owoców.
Kaszka musli pełnoziarnista z owocami JUNIOR 100 % BIO marki Holle można przygotować zarówno na bazie mleka, jak i wody – w zależności od preferencji dziecka. Świetnie smakuje także jako deserek, przygotowany na bazie świeżego przecieru owocowego.
www.holle.pl

Marka: Holle
Pojemność: 250 g
Cena: 11 zł.
Importer: Victualia Saluber

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.