ZDROWISIE® – suplementy diety z witaminami i naturalnymi ekstraktami roślinnymi

Maj 1, 2016 przez

ZDROWISIE® – suplementy diety z witaminami i naturalnymi ekstraktami roślinnymi

ZDROWISIE® to produkty dla dzieci obecne na rynku już od ponad 6 lat. Są bogate w witaminy, dostępne w różnych formach, w zależności od upodobań najmłodszych.

ZDROWISIE® Vitamisiaczki to lizaki w kształcie serduszka, ZDROWISIE® Słomkomisie to oranżadki w słomce, ZDROWISIE® Mussomisie to pudrowe lizaki musujące – wszystkie zawierają zestaw 10 witamin niezbędnych
w prawidłowym rozwoju dziecka.

ZDROWISIE® Gardłomisie to lizaki z naturalnymi ekstraktami roślinnymi, które pomagają w stanach wymagających dodatkowego nawilżenia jamy ustnej, gardła i krtani. Dodatek witaminy C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Rodzina ZDROWISI to nie tylko produkty z witaminami, ale również świetna zabawa! Bohaterami są wesołe Misie ZDROWISIE®, które zapraszają dzieci do konkursów i zabaw.

Na wiosenne dni Misie ZDROWISIE® przygotowały dla dzieci grę edukacyjną, przy której można miło spędzić czas, ucząc się przy okazji jakich produktów powinno się unikać w codziennej diecie.

Misie ZDROWISIE® zapraszają do wybranych aptek, tam przy zakupie dwóch dowolnych produktów z rodziny ZDROWISIE® każdy otrzyma kod dostępu do gry! Następnie należy odwiedzić stronę www.zdrowisie.pl, wpisać  kod i grać!

Produkty z rodziny ZDROWISIE® to koszt od 1,2 – 1,5 zł za sztukę.

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.