Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem marki Holle

lipiec 13, 2016 przez

Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem marki Holle

Marka HOLLE to doskonale znany wśród mam, wiodący producent wysokojakościowej, ekologicznej żywności dla niemowląt i nieco starszych dzieci – zupek, kaszek, kleików, mleka modyfikowanego, sucharków oraz warzywnych, owocowych i mięsnych dań w słoiczkach. Mając na uwadze prawidłowy i harmonijny rozwój najmłodszych, marka Holle wykorzystuje wyłącznie zboża spod znaku Demeter, pochodzące z gospodarstw biodynamicznych i ekologicznych. Certyfikat Demeter gwarantuje, że produkcja rolna w żaden negatywny sposób nie obciąża środowiska ani gleby, prowadzona jest na wartościowym podłożu, a podczas całego procesu nie stosuje się żadnych syntetycznych nawozów, sztucznych dodatków czy chemicznych środków ochrony roślin. Zboża spod znaku Demeter zawiera także najnowsza propozycja marki EKOLOGICZNA KASZKA WARZYWNA Z DYNIĄ, KUKURYDZĄ I RYŻEM dla niemowląt od 6. Miesiąca.

Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem marki Holle to szybki w przygotowaniu, smaczny i wartościowy posiłek, przeznaczony dla niemowląt od 6. miesiąca życia jako element zróżnicowanej diety początkowej. Dynia zaliczana jest do najmniej alergizujących warzyw, dlatego jako jedna z pierwszych zalecana jest przy rozszerzaniu jadłospisu niemowlaka. Jest również źródłem wielu cennych witamin i minerałów, przede wszystkim witaminy A, witamin z grupy B (zwłaszcza B3, B2), a także potasu, żelaza, wapnia, cynku i fosforu oraz błonnika, który pomaga w regulacji trawienia. Co więcej, jest lekkostrawna i bardzo łatwo przyswajalna, a dodatkowo, ze względu na naturalnie słodkawy posmak – wręcz uwielbiana przez dzieci. Wszystkie te zalety sprawiają, że to właśnie smak dyni jest jednym z pierwszych, poznawanych przez maluchy. Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem marki Holle zawiera także starannie wyselekcjonowane,pełnowartościowe płatki ryżowe i kukurydziane, pochodzące z upraw ekologicznych i biodynamicznych. Dzięki wykorzystaniu ziaren z pełnego przemiału, najcenniejsze związki zawarte w zbożu, między innymi białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy oraz sole mineralne (wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas) zostają zachowane i zapewniają niemowlęciu stały dopływ energii – zgodnie z jego potrzebami. Warto przy tym pamiętać, że tylko ryż pełnoziarnisty zawiera wszystkie osiem aminokwasów, niezbędnych do budowy białek oraz pozwala zachować pożądaną ilość substancji odżywczych.

Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem marki Holle zawiera wyłącznie naturalne składniki. Nie jest dodatkowo dosalane, dosładzane, barwione czy aromatyzowane, nie zawiera również glutenu. Produkt ma formę kaszki i można go przyrządzać zarówno jako puree warzywno-zbożowe, jak i mleczne – w zależności od potrzeb i preferencji.

Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem marki Holle ma delikatną, aksamitną, kremową konsystencję, dostosowaną do rozwijającego się układu pokarmowego i możliwości malucha, a różne możliwości przygotowania produktu gwarantują urozmaiconą dietę uzupełniającą małego dziecka.

Marka: Holle

Pojemność: 175 g

Cena:  ok. 13 zł.

Importer: Victualia Saluber

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.