LEMONIADA – kreatywny napój rodzinny

Lip 13, 2016 przez

LEMONIADA – kreatywny napój rodzinny

Latem, kiedy szczególnie powinniśmy dbać o prawidłowe nawodnienie a brakuje nam pomysłu na zdrowy, orzeźwiający napój, warto sięgnąć po naturalną wodę mineralną i samodzielnie przygotować pyszną lemoniadę, kompot czy koktajl z wykorzystaniem sezonowych owoców! Marka Jurajska – kreatywna woda rodzinna zaprasza do wspólnego przygotowania zdrowej lemoniady bez dodatku cukru w gronie najbliższych! Poznaj kreatywność swoich maluchów i smaki, które lubią fundując im przede wszystkim mnóstwo śmiechu, zdrowia i fajnej zabawy.

Lemoniada cytrynowa: 1kg cytryn, 1,5 litra wody mineralnej Jurajska, 5 listków mięty, 1 łyżka miodu

Lemoniada ananasowa: 1,5 litra wody mineralnej Jurajska, duży ananas, imbir, łyżka miodu

Lemoniada z arbuza: 1 arbuz, 2 cytryny, 2 limonki, 2 łyżki miodu

Lemoniada malinowa: 2 szklanki świeżych malin, 3 szklanki wody mineralnej Jurajska, 2 łyżeczki soku z cytryny, łyżka miodu

Sposób przygotowania: owoce do przygotowania lemoniady zmiksować blenderem, połączyć składniki i delikatnie schłodzić

w lodówce. Smacznego!

Jurajska należy do wód średniozmineralizowanych, dlatego rekomendowana jest do codziennego spożywania dla każdego. Wydobywana jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej – jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Dostępna w wersjach: niegazowanej, gazowanej i lekkogazowanej.

Jurajska JUNIOR ABC dostarcza niezbędnych minerałów i jest całkowicie bezpieczna, dzięki czemu posiada atest Instytutu Matki i Dziecka, jako właściwa do nawadniania dzieci po 1 roku życia. Nakrętka niekapek chroni dziecko przed oblaniem się i ułatwia użytkowanie.

Jurajska Naturalna Woda Mineralna niegazowana

Jurajska Naturalna Woda Mineralna gazowana

Jurajska Naturalna Woda Mineralna lekko gazowana

Jurajska JUNIOR

Cena: ok. 1,50 zł

Tagi

Podziel się

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.